0,00 zł 0

801 403 403

Darmowa dostawa od 199 zł + maseczka gratis

Jak prawidłowo złożyć poszetkę?

Przy wyborze dodatków do garnituru lub marynarki, najlepiej zdać się na klasykę elegancji. Poszetka to element, który daje niemal nieskończone możliwości różnicowania stylizacji, jak również dodaje szyku oraz oryginalnego charakteru.

Garnitur z poszetką Recman Odpowiednio dobrana poszetka - pod względem tkaniny, wzoru i koloru – sprawi, że strój zyskuje na atrakcyjności. Gdy już wybierzemy idealną poszetkę, warto wiedzieć, jak prawidłowo złożyć ją w brustaszy. Sposobów jest naprawdę wiele, ale my proponujemy zacząć od trzech podstawowych, a zarazem ponadczasowych:

 

Prosto i elegancko


Starannie składamy poszetkę dwukrotnie na pół, uzyskując kwadrat. W kolejnym kroku należy złożyć prawy i lewy bok kwadratu do środka, w taki sposób, aby dopasować szerokość powstałego prostokąta do kieszonki. Poszetka ma odpowiednią szerokość, jeżeli układa się gładko, bez widocznych marszczeń oraz niepotrzebnych luzów po bokach brustaszy.

 

Następnie regulujemy długość poszetki, poprzez złożenie końcówki prostokąta i skrócenie jej adekwatnie do głębokości kieszonki.  Poszetka ma odpowiednią długość, jeśli wystaje z brustaszy na ok. 0,5-1 cm.

 

 

poszetki Recman

 

Klasyczne rogi

Składamy poszetkę dwukrotnie na pół, tak aby uzyskać kwadrat, a następnie ponownie na pół - od lewej do prawej. Delikatnie rozwijamy rogi chusteczki tworząc efektowny wachlarz. Następnie zawijamy rogi z prawej i lewej strony oraz od dołu, by dopasować poszetkę do szerokości i głębokości kieszonki.

Poszetki 

Puff

Tak zwana „pufka” to jeden z najprostszych sposobów formowania poszetki. Wystarczy chwycić za sam środek poszetki i unieść ją do góry. Następnie chwytamy i składamy materiał mniej więcej w połowie jego długości, po czym wkładamy chustkę do kieszonki, końcówkami w dół. Następnie wystarczy rozłożyć wystający materiał tak, aby utworzył półksiężyc.

 

Poszetka

Napisz swój komentarz

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze. Proszę, zaloguj się lub zarejestruj