Torby (9)

Torba – praktyczny dodatek dla każdego mężczyzny


Skórzana torba pozwala zawsze mieć wszystkie potrzebne rzeczy przy sobie. Torba przyda się mężczyźnie w każdym wieku i wykonującemu każdą profesję. Idealnie sprawdzi się w pracy, na uczelni czy spotkaniu biznesowym. Pomieści ważne dokumenty, laptopa czy podstawowe wyposażenie każdego mężczyzny – kluczyki do samochodu, portfel i telefon.


Męskie torby Recman


Nasza marka oferuje szeroki wybór solidnie wykonanych męskich toreb. Większość toreb ma rączkę, która umożliwia komfortowe przemieszczanie się. Praktyczne wewnętrzne kieszenie są zamykane na zapięcia o dużej trwałości, na przykład na zamek błyskawiczny.


Większość toreb Recman wykonana została z naturalnej skóry lub ekoskóry. Taki dodatek nada każdej stylizacji bardziej szykownego tonu. Inne przydadzą się na mniej formalne okazje, np. w podróży czy podczas wyjazdu na weekend.


W ofercie Recman znajdują się również eleganckie teczki wykonane z ekoskóry. Są podzielone przegrodami, dzięki którym wszystkie dokumenty i przedmioty będą na swoim miejscu i łatwo będzie je znaleźć. Teczki i torby Recman są dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych – brązowym i czarnym. Idealnie skomponują się z każdą – nawet nieformalną – męską stylizacją.


Idealna towarzyszka podróży


Wśród naszych akcesoriów można znaleźć również walizki męskie. Czołowy model posiada cztery kółka i rączkę, dzięki czemu walizka jest stabilna i łatwo prowadzi się ją po każdym podłożu. Przyda się jako uzupełnienie teczki lub torby, gdy potrzebujemy więcej miejsca na bagaże.