Koszule na spinki (24)

Koszule na spinki


Koszule z mankietami zapinanymi na spinki to bardzo elegancki element garderoby. Nie oznacza to jednak, że nosi się je wyłącznie podczas wyjątkowo formalnych uroczystości. Koszule na spinki można zakładać także na co dzień, na przykład do biura – wszystko zależy od tego, na jaką koszulę i spinki padnie wybór.


Jak wyglądają formalne koszule męskie na spinki?

Najbardziej eleganckie koszule na spinki to te białe, wykończone krytą plisą guzikową. Taką koszulę można z powodzeniem włożyć na elegancką galę, bankiet, czy własny ślub. Powinny jej towarzyszyć jednak odpowiednie spinki. Najlepiej, aby był to minimalistyczny model w prostej formie. Wymyślne spinki w różnych fantazyjnych kształtach nie sprawdzą się podczas formalnych uroczystości.


Które koszule na spinki można nosić na co dzień?

Do mniej formalnych stylizacji polecamy koszule na spinki z klasycznymi guzikami. W smart i business casualowych stylizacjach można sobie również pozwolić na koszule na spinki w kolorze innym niż biały a także na bardziej fantazyjne spinki – na przykład w kształcie nawiązującym do naszego hobby. Tak ubranym można pojawić się w pracy, na randce albo na rodzinnej uroczystości.


Czy koszula na spinki to dobry pomysł na prezent?

Oczywiście! Tym bardziej, jeśli wręczymy ją w zestawie z dopasowanymi do niej spinkami. Z takiego praktycznego prezentu powinien ucieszyć się każdy mężczyzna. Kupując koszulę na z mankietami na spinki w sklepie Recman, możesz liczyć na eleganckie opakowanie – zarówno do spinek, jak i do koszuli – sprawi ono, że prezent będzie jeszcze bardziej elegancki. Jeśli potrzebujesz więcej porad odnośnie prezentu dla mężczyzny, koniecznie zajrzyj na nasz blog, gdzie regularnie publikujemy artykuły – także na temat upominków z różnych okazji.