Portfele (13)

Portfel – najcenniejsze męskie akcesorium


Skórzany portfel to must have eleganckiego mężczyzny, który dba nie tylko o to, co ma na sobie, ale także o to, co przy sobie nosi. Nie musi wtedy martwić się, czy na pewno ma pod ręką najważniejsze rzeczy.


Co jest ważne w wyborze idealnego portfela?


Niezwykle ważna jest tu jakość wykonania – to dodatek, który nosi się przy sobie codziennie przy każdej okazji. Istotną kwestią jest to, by posłużył jak najdłużej i był jak najbardziej praktyczny.


Wielu mężczyzn zwraca uwagę na materiał, z którego wykonany jest portfel. Najczęstszym wyborem jest skóra – nie niszczy się szybko, a do tego wygląda bardzo szykownie. Warto zwrócić uwagę na to, by portfel miał starannie wykonane szwy.


Nie bez znaczenia jest pojemność portfela – powinny się w nim znajdować praktycznie przegrody i kieszenie, które pomieszczą banknoty, karty i monety.

Męskie portfele Recman


Portfele Recman są podzielone funkcjonalnymi przegrodami. Zapinane na zatrzask kieszenie bez problemu pomieszczą monety i zabezpieczą je przed wypadnięciem.

Wnętrza portfeli zostały zaprojektowane tak, by utrzymanie porządku nie stanowiło dla właściciela żadnego problemu. Dzięki ulepszonej organizacji dostęp do kart płatniczych i banknotów staje się o wiele łatwiejszy. Niektóre modele posiadają także siateczkową, transparentną kieszeń.


Portfele męskie Recman są utrzymane w klasycznych kolorach – czarnym i brązowym – i wykonane z wielką starannością z najwyższej jakości skóry naturalnej. Wszystko to daje pewność, że zostanie on przez długi czas w niezmienionej formie.