Poszetki (77)

Poszetka, czyli niewielka ozdobna chusteczka wkładana do brustaszy (kieszeni na klapie marynarki) to niedoceniany dodatek, który jest w stanie skutecznie uatrakcyjnić zarówno codzienną, jak i wyjściową stylizację. Warto zatem przekonać się do poszetki – kilka zdobionych ciekawymi deseniami modeli przyda się w garderobie każdego eleganckiego mężczyzny.


Poszetka świetnie uzupełnia zestawy przygotowane na okazje o wysokiej randze np. uroczystą galę czy własny ślub. W takich okolicznościach najlepiej sprawdzają się klasyczne poszetki w jednolitych kolorach np. białe. Na co dzień można sobie pozwolić na więcej swobody i wybrać poszetkę zdobioną oryginalnym, wyrazistym wzorem. W sklepie Recman nie brakuje takich modeli. Poszetki w kwiaty, geometryczne i orientalne wzory – wśród tak wielu propozycji każdy powinien znaleźć coś dla siebie.


Poszetki z logo marki Recman wyróżnia nie tylko ciekawe wzornictwo, ale również najwyższa jakość wykonania. Każda chusteczka szyta jest z ogromną precyzją. Starannie selekcjonujemy też materiały, z jakich szyjemy poszetki, aby móc zadowolić nawet najwybredniejszych klientów. Każda poszetka może być noszona na wiele różnych sposobów. Wszystko zależy od tego jak ułożymy ją w brustaszy. Najpopularniejszą metodą na składanie poszetki jest tzw.TV fold – polega ona na ułożenie poszetki w prostokąt, który nieco wystaje z kieszonki. Tak złożoną poszetkę nosi się przeważnie na specjalne okazje. Na co dzień warto wypróbować tzw. pufkę lub rogi. W pierwszym przypadku poszetka układa się bardzo nonszalancko, w drugim z brustaszy wystają jedynie trójkątne rogi.


Kupując poszetkę na prezent, warto dołączyć do niej eleganckie pudełko, które pozwoli lepiej nam ją wyeksponować. Tego typu pudełka również dostępne są w ofercie sklepu Recman. Na stronie znajdziesz także zestawy prezentowe, w skład których wchodzi krawat i pasująca do niego poszetka. Nie oznacza to jednak, że są one wykonane z tego samego materiału. Kolory jedynie ze sobą korespondują. Właśnie tak według zasad klasycznej męskiej elegancji powinno stylizować się krawat i poszetkę.Porady Recman.pl:
Jak prawidłowo złożyć poszetkę?