Garnitury ślubne (33)

Garnitury ślubne – od czego zacząć poszukiwania?


Ślub wymaga wspaniałej oprawy – i nie chodzi tu wyłącznie o tę muzyczną czy kulinarną. Choć zapewne wolisz, by to twoja partnerka była gwiazdą wieczoru, to i ty powinieneś wyglądać zachwycająco podczas waszego wielkiego dnia. Możliwości stylizacyjnych jest tu wiele, począwszy od garnituru ślubnego, po frak lub smoking. Dwa ostatnie nie zawsze jednak się sprawdzą. Jeżeli uważasz zatem, że w związku ze ślubem i weselem masz wystarczająco dużo spraw do dopilnowania, a podczas uroczystości chcesz czuć się po prostu elegancko i komfortowo – postaw na klasyczny, dwu- lub trzyczęściowy garnitur ślubny! Kolor ślubnego zestawu dopasuj do charakteru całego przyjęcia. Jeśli będzie ono odbywać się po zmroku, możesz założyć garnitur o wieczorowym charakterze. Na ślub o wcześniejszej porze postaw na klasyczny granat, brąz lub równie szykowny grafit. Każdemu z tych kompletów powinna towarzyszyć biała koszula i inne eleganckie dodatki, takie jak kamizelka, krawat lub mucha.


Garnitury męskie ślubne – klasyka czy najnowsze trendy?


Istnieje wiele trendów związanych z modą ślubną, jednak wszystkie one szybko przemijają. Warto więc postawić na klasykę, która nigdy się nie znudzi i nie wyjdzie z mody. Garnitury ślubne mają zazwyczaj klasyczne kolory – są to przede wszystkim różne odcienie granatu i szarości, rzadziej czerni. Jednak zawsze znajdzie się coś także dla miłośników eksperymentów z modą – w końcu oferta nie kończy się na brązowych czy czarnych garniturach ślubnych. Największe możliwości daje ci letni, upalny czas, w którym w pełni dozwolone są komplety w kolorach takich jak beż, kość słoniowa czy pastele, np. jasny błękit. Idealnie sprawdzą się one na ślubie i weselu plenerowym, utrzymanym w stylu boho lub rustykalnym. Nie obawiaj się także eleganckich wzorów, np. kraty czy delikatnego prążka! Jeśli przyjęcie ma mniej formalny wydźwięk, nie musisz zakładać klasycznego, jednolitego garnituru ślubnego. Mężczyźni coraz częściej decydują się na modny garnitur ślubny w kratę, który sprawdzi się zarówno na ślubie kościelnym, jak i cywilnym.


Garnitury ślubne – od czego zacząć poszukiwania?


Nie zawsze musisz stawiać na frak lub smoking – rozumiemy to w pełni, dlatego nasza oferta pełna jest garniturów, wśród których każdy z nas może znaleźć dla siebie odpowiedni model. W ofercie Recman znajdziesz garnitury męskie ślubne w fasonach odpowiednich dla każdego typu sylwetki, zarówno dla dobrze zbudowanych, jak i bardzo szczupłych panów – regular fit, slim fit czy super slim fit. Z łatwością dopasujesz do nich zarówno koszulę, jak i pozostałe dodatki, np. poszetkę lub buty. Ślubne garnitury tworzymy z dbałością o najmniejsze detale i materiały najwyższej jakości. W naszych salonach stacjonarnych możesz też dokonać poprawek krawieckich – w salonach Recman czekają na ciebie doradcy, którzy pomogą ci dopasować ślubny garnitur do twojej sylwetki. A może chcesz zadecydować o najdrobniejszym szczególe sam, a widziane dotychczas w sklepach garnitury ślubne nie do końca spełniają twoje oczekiwania? Skorzystaj z usługi szycia garniturów na miarę – wybierz jeden z dostępnych salonów Recman i oddaj się w ręce specjalistów, którzy sprawią, że w ten wspaniały dzień będziesz czuł się dobrze i wyglądał doskonale!