Białe poszetki (6)

Biała poszetka – skąd się wzięła?


Biała poszetka – mała ozdobna chusteczka – jest jednym z najbardziej niedocenianych męskich dodatków, tuż obok pasów smokingowych, szelek czy spinek. To niezwykle eleganckie akcesorium, dostępne w wielu kolorach. Przyjęło się, że kolorowe poszetki przeznaczone są do noszenia w dzień, natomiast na formalne wieczorne wyjścia wybór nie może paść na nic innego, jak tylko na wariant biały. Warto zapoznać się z takimi zasadami, by uniknąć faux pas. A jeśli zamierzasz nosić białą poszetkę częściej, możesz nauczyć się składać ją na kilka różnych sposobów.


Gdzie wkłada się męską poszetkę?


Mała kieszonka, znajdująca się na klapie marynarki, nazywana jest brustaszą. Nie mylisz się, to właśnie tam znajduje się idealne miejsce na poszetkę! Mężczyzna wyposażony w taki dodatek może śmiało wziąć udział w wydarzeniu o wysokiej randzie, na przykład wybrać się na wystawną kolację – wystarczy założyć ją do wizytowego garnituru. Biała poszetka będzie też uzupełnieniem stroju pana młodego – wystarczy uzupełnić strój o krawat w tym samym odcieniu. Dobrze odnajdzie się również w towarzystwie kamizelki i smokingu. Wtedy warto założyć poszetkę jedwabną.


Białe poszetki Recman


Biała poszetka czy jednak kolorowa? – wybór zależy wyłącznie od mężczyzny. W Recman zostawiamy go właśnie tobie! Możesz wybrać swoją poszetkę spośród jednolitych oraz tych z kolorowym obszytym kantem. Niezależnie od koloru możesz być pewien, że wybierasz produkt najwyższej jakości, uszyty z precyzją i miłością do elegancji.