Jasne garnitury (2)

  1. Rodzaj rękawa: Rękaw z możliwością wydłużenia 2cm

Jasne garnitury na lato i nie tylko


Jasne garnitury, czyli modele w odcieniach szarości, błękitu czy beżu, sprawdzają się w wielu sytuacjach. Wiele zależy jednak od materiału, z jakiego je wykonano. Modele lniane i bawełniane doskonale sprawdzają się latem. Taki garnitur można nosić na co dzień do pracy i tym sposobem pozostać eleganckim nawet podczas dotkliwych upałów. Jasne garnitury z lnu i bawełny sprawdzają się również podczas nieformalnych rodzinnych i służbowych uroczystości. Można z powodzeniem ubrać się tak na chrzciny czy komunię w rodzinie albo garden party w towarzystwie współpracowników.


Z kolei jasne garnitury z wełny można nosić całym rokiem, także na nieco elegantsze uroczystości. Jasny garnitur z wełny będzie na przykład dobrym wyborem na wesele – zarówno jeśli występujemy w roli gościa, świadka, jak i pana młodego. Można się tak też ubrać do pracy na ważne spotkanie z klientem albo na inne przyjęcie. Jasny garnitur odradzamy jedynie wtedy, gdy wybieramy się na uroczystość, gdzie wymagany jest strój wieczorowy. W takich okolicznościach lepiej postawić na model z ciemniejszego materiału.


Jasne garnitury z kolekcji Recman


W ofercie Recman znajdziesz jasny garnitur ślubny, jak i na wiele innych uroczystości. Nie brakuje też garniturów codziennych, które idealnie sprawdzą się jako strój do pracy. Wszystkie garnitury – także te jasne – szyjemy z najwyższą starannością z wysokiej klasy materiałów.


Jeśli nie wiesz, jaki garnitur wybrać albo masz problem z doborem dodatków, koniecznie skonsultuj się z naszymi doradcami, którzy czekają na ciebie zarówno w salonach stacjonarnych, jak i na czacie internetowym. Pomogą Ci oni dopasować garnitur do sylwetki, a także zasugerują, jakie buty, koszula czy krawat będą najlepszym wyborem do kupionego modelu.