Szelki (9)

Szelki


Szelki to niegdyś jeden z podstawowych dodatków każdego eleganckiego mężczyzny, który cenił sobie nie tylko świetną prezencję, ale również wysoką funkcjonalność wykorzystywanych akcesoriów. Dziś, choć nieco rzadziej widziane, są chętnie zakładane przez panów lubiących styl vintage. Jak nosić szelki męskie? Wyglądają one świetnie w połączeniu z koszulą i spodniami w kant, ale nie tylko. Na bardziej formalne wyjście można założyć je do garnituru.


Szelki męskie do spodni są świetną alternatywą dla paska. Pasek, gdy jest za mały, jest nieestetycznie wciśnięty na ciało, a kiedy jest za duży – nie spełnia swojej podstawowej funkcji, czyli podtrzymywania spodni we właściwym miejscu. Szelki męskie to rozwiązanie, które pozwala uniknąć takich sytuacji. Są one regulowane – i to na kilka różnych sposobów – dzięki czemu można je w pełni dopasować do ciała.


W ofercie marki Recman odnajdziesz klasyczne szelki do spodni męskie w ponadczasowych odcieniach czerni, brązu, granatu i szarości oraz innych wariantach kolorystycznych. Wykonane z najwyższej jakości materiału posiadają skórzane elementy, metalowe zapięcia oraz wzmocnione szwy, dzięki czemu mogą stanowić nie tylko praktyczny, ale również bardzo oryginalny dodatek do każdej stylizacji. Modele o klasycznej szerokości to propozycja dla panów, którzy cenią sobie elegancję w klasycznym wydaniu lub też poszukują elementów, które ożywią ich stonowane kompozycje. Męskie szelki o szerokości slim polecamy zaś tym, którzy nie boją się eksperymentować z modą i lubią zawierać w swoich stylizacjach klasyczne dodatki w odmienionej formie.