Buty sztyblety (4)

Sztyblety męskie


Sztyblety męskie stają się coraz popularniejsze – przeniknęły one do codziennej mody z jeździectwa. Mężczyźni cenią je za wygodę i elegancką prostotę. Jedną z ich największych zalet jest z pewnością łatwe zakładanie, które nie wymaga zawiązywania ani zapinania butów (choć zdarzają się modele z zamkiem błyskawicznym). Mimo braku zapięcia męskie sztyblety bardzo dobrze trzymają się stopy – to zasługa dopasowanych gum, znajdujących się po obu bokach buta.


Męskie sztyblety są świetną propozycją na chłodniejsze pory roku – ich wysoka cholewka sięgająca za kostkę zapewnia ochronę przed niskimi temperaturami. Możliwości łączenia sztybletów z mniej lub bardziej formalnymi stylizacjami jest nieskończenie wiele. Pasują one zarówno do wełnianego płaszcza, jak i do lekkiego, wiosennego trencza. Buty męskie sztyblety będą wyglądać elegancko i w towarzystwie dżinsów, i spodni garniturowych. Zazwyczaj są utrzymane w klasycznych kolorach – czarnym i brązowym. To idealny dodatek do stylizacji monochromatycznych, jak również tych żywszych, w których akcesoria powinny być stonowane.


W Recman znajdziesz męskie sztyblety dopasowane do twoich potrzeb. W ofercie naszej marki znajdują się buty sztyblety męskie w klasycznych kolorach, wykonane z najlepszej jakości naturalnej skóry. Stworzyliśmy wszystkie dostępne modele z myślą o eleganckim mężczyźnie, który w kwestii dodatków stawia na klasykę i uniwersalność. Wykończyliśmy je z wysoką dbałością o szwy i pozostałe detale, by ich użytkowanie było w pełni komfortowe, a ty – byś mógł cieszyć się nimi przez długie lata!