0,00 zł 0

801 403 403

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 199,99 zł. Możliwy zwrot aż do 30 dni!

Wypożyczanie garnituru – wszystko co musisz wiedzieć

Rynek usług polegających na wypożyczaniu potrzebnych przedmiotów rośnie w siłę. Dzielimy się miejscem w samochodzie, jedzeniem, narzędziami ogrodniczymi, a nawet luksusowymi zegarkami. Nie inaczej jest z oficjalnym strojem dla mężczyzn, czyli garniturem. Coraz więcej firm oferuje wypożyczenie strojów wizytowych. Dowiedz się, na czym polega wspomniana usługa i komu to rozwiązanie przypadnie do gustu.

Wypożyczalnia garniturów Recman - say yes to ECO

Wypożyczanie garniturów – kto skorzysta z usługi?

Najszerszą grupą, która korzysta z wypożyczalni strojów wizytowych, są osoby, które nie mają zbyt wielu okazji do założenia garnituru. W takiej sytuacji kupowanie własnego egzemplarza często się nie opłaca – chociażby z uwagi na zmieniającą się sylwetkę. Może się okazać, że przybyło lub ubyło nam kilka kilogramów albo rozbudowaliśmy masę mięśniową na siłowni. Wówczas zalegający w szafie garnitur nie będzie już odpowiedni.


Tymczasem w wypożyczalni bez trudu znajdziemy model w odpowiednim rozmiarze. W cenie często są także drobne poprawki krawieckie, dzięki którym strój będzie idealnie leżał na sylwetce. Co więcej, do wyboru mamy różne fasony, kolory i wzory, które sprawiają, że łatwo dopasować strój nie tylko do figury, ale również do okazji – ślubu, wesela, konferencji, studniówki czy egzaminu. Istnieje także opcja stania się czasowym posiadaczem smokingu lub fraka.


Przeczytaj: Smoking, garnitur i frak – czym się od siebie różnią?


Dzięki wypożyczaniu stroju wizytowego minimalizujemy koszty zakupu coraz to nowego modelu, a przy tym zyskujemy ogromny wybór. Co ważne, możemy liczyć na wsparcie specjalisty, który dopilnuje, by stylizacja wyglądała perfekcyjnie. Sprawdzi on m.in. czy długość rękawów i nogawek jest właściwa, czy materiał układa się tak, jak powinien itp.


Przeczytaj: Jak dobrać garnitur do sylwetki?


Wypożyczalnia garniturów

Garnitur z wypożyczalni


Eko rozwiązanie i więcej miejsca w szafie

Zasada less is more może dotyczyć także wyborów odzieżowych. Nie wszyscy mężczyźni znajdują przyjemność w zakupach, a niektórzy nie posiadają po prostu wiedzy na temat krojów, materiałów, stopnia formalności stroju itp. Wypożyczając garnitur lub inny strój wizytowy nie generują oni zbędnego śladu węglowego, który powstaje przy szyciu kolejnych modeli. Kuszącą opcją może być też więcej wolnej przestrzeni w szafie bądź garderobie. Nie trzeba również przejmować się ewentualną odsprzedażą garnituru.


Dodatki dopasowane do garnituru

Decydując się na wypożyczenie garnituru z salonu Recman, możesz liczyć na wsparcie profesjonalisty, który dobierze nie tylko garnitur, ale także pasujące do niego dodatki typu: krawat, muszka, pasek, buty czy poszetka. Zminimalizuje to ryzyko modowej wpadki – wszystkie elementy stylizacji będą ze sobą współgrać.


Przeczytaj: Podstawowe rodzaje garniturów męskich – krótki przewodnik


Garnitur z wypożyczalni Recman

Garnitur - wypożyczalnia Recman


Wypożyczalnia garniturów – podsumowanie

Wypożyczanie garnituru to sposób na wyjątkową prezencję podczas wielu okazji: ślubu, wesela, studniówki, egzaminu czy biznesowego spotkania. Oprócz konieczności wpłacenia kaucji za strój wizytowy i ogólnego dbania o jego pierwotny stan (brak uszkodzeń i dużych plam), rozwiązanie to nie ma minusów. W zamian otrzymasz możliwość założenia dobrze skrojonego, dopasowanego do sylwetki i osadzonego w trendach garnituru.


Usługa wypożyczenia garnituru jest dostępna w wybranych salonach Recman. Tutaj znajdziesz ich listę.

Napisz swój komentarz

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze. Proszę, zaloguj się lub zarejestruj