0,00 zł 0

801 403 403

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej kwoty 199,99 zł

Jak mężczyzna może się ubrać na andrzejki?

Jak się ubrać na andrzejki? Nie jest to łatwe zadanie, biorąc pod uwagę, że takie imprezy odbywają się w różnych miejscach, a każda z nich może mieć inny charakter. W artykule poniżej rozważyliśmy zatem trzy różne scenariusze i zaproponowaliśmy pasujące do nich stylizacje. Liczymy na to, że tym sposobem pomożemy Ci wybrać strój na andrzejkową zabawę.

Męska stylizacja na andrzejki


Jak się ubrać na andrzejki w eleganckim lokalu?

Choć takie przyjęcia to już rzadkość, może się zdarzyć, że zostaniesz zaproszony na bal andrzejkowy odbywający się w lokalu o wyjątkowo formalnym charakterze i wysokim standardzie. Jak się ubrać na andrzejki organizowane właśnie w takiej formie?


Najbezpieczniejszą, niezawodną opcją będzie czarny lub granatowy garnitur z białą koszulą. Do kompletu dobierz czarne derby lub oksfordy. W roli dodatków doskonale sprawdzi się klasyczny, bordowy krawat i poszetka z rantem w podobnym odcieniu. Wybierając okrycie wierzchnie, pamiętaj o tym, by płaszcz lub kurtka zakrywały marynarkę i pasowały kolorystycznie do całej stylizacji.


Jak się ubrać na andrzejki: garnitur


Stylizacja na domówkę z wróżbami

Na domową prywatkę z wróżbami i laniem wosku postaw na stylizację w bardziej casualowym wydaniu. Proponujemy nietypowy sweter w granatowym kolorze z golfem w kontrastującym odcieniu i kraciaste spodnie w podobnych odcieniach. Idealnym okryciem wierzchnim będzie klasyczny płaszcz. To oryginalna, korespondująca z motywem przewodnim stylizacja na andrzejki. Mężczyzna ubrany w ten sposób z pewnością zrobi wielkie wrażenie!


Jak się ubrać na andrzejki: sweter Wilton


Sweter Wilton


Strój na luźne andrzejki w pubie

Andrzejkowa impreza może być po prostu luźnym spotkaniem w pubie. Jak na takie andrzejki może się ubrać mężczyzna?


Wystarczą czarne lub granatowe dżinsy, które możesz połączyć z nieformalną koszulą typu slim fit i sportową marynarką. Do takiego stroju pasują m.in. trzewiki, ale jeżeli jesteś fanem sneakersów, nie musisz z nich rezygnować. Jeśli chcesz nadać stylizacji jeszcze bardziej casualowego charakteru, zamień koszulę na longsleeve. W drodze na imprezę i tuż po niej narzuć na siebie pikowaną kurtkę.


Jak się ubrać na andrzejki jako mężczyzna: casual


Jak się ubrać na andrzejki? Podsumowanie

Andrzejki jako takie nie zobowiązują do włożenia określonego stroju, chyba że zaproszono nas na bal kostiumowy. Wybierając stylizację na taką okazję powinniśmy zatem kierować się przede wszystkim tym, gdzie i w jakim towarzystwie odbywa się impreza. To oczywiste, że inaczej ubierzemy się na zabawę taneczną, a inaczej na zwykłą domówkę.


Jak zwykle warto zwracać uwagę na to, aby ubrania, jakie zakładamy były jak najwyższej jakości, także gdy mowa o stylizacjach casualowych. W praktyce to właśnie takie detale, jak dobrej klasy materiał wyróżniają stylizację nad tle innych, dodając jej klasy.


Napisz swój komentarz

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze. Proszę, zaloguj się lub zarejestruj