Spodnie w kant (73)

Spodnie w kant


Spodnie w kant to najbardziej elegancka propozycja, jeśli chodzi o dolne części garderoby. Nie może się bez nich obyć żaden garnitur! Swoją nazwę zawdzięczają zaprasowanemu kantowi widocznemu z przodu i tyłu nogawki. Dzięki temu zaprasowaniu sylwetka wygląda na smuklejszą i dłuższą – to wybór idealny dla panów, którzy chcą się optycznie wyszczuplić.


Spodnie w kant możesz bez obaw włożyć na wesele czy chrzest – powinny być wtedy częścią garnituru, w końcu tak ważne wydarzenia wymagają najbardziej eleganckiego ubioru. Jeśli w pracy obowiązuje cię dress code, ten rodzaj spodni z pewnością stanie się nieodłącznym elementem twoich codziennych stylizacji. Spodnie w kant męskie najlepiej prezentują się z eleganckimi pantoflami. Zimą i chłodną jesienią – gdy na niskie, wiązane obuwie jest już za zimno – możesz połączyć je ze skórzanym obuwiem – sztybletami lub bardziej formalnymi trzewikami.


W ofercie Recman znajdziesz męskie spodnie w kant w szerokiej gamie kolorystycznej – od klasycznej czerni i granatu, bo pastele i subtelne wzory. Każdą parę stworzyliśmy z najlepszej jakości bawełny, dbając o najmniejszy detal i staranne wykończenie. A jeśli kupione spodnie w kant wymagają poprawek krawieckich – na przykład mają zbyt długie nogawki lub za szeroki pas – przyjdź do jednego z salonów Recman, w których nasi doradcy pomogą ci dopasować je do twojej sylwetki. To ważny element męskiej garderoby – niech pasuje do ciebie idealnie i służy przez wiele lat!