0,00 zł 0

801 403 403

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 199,99 zł. Możliwy zwrot aż do 30 dni!

Prezent dla mężczyzny do 1000 zł – co kupić?

Wcale nie jest tak łatwo znaleźć prezent dla mężczyzny do 1000 zł, choć zdawałoby się, że gdy budżet nas nie ogranicza powinna być to pestka. Taka kwota pozwala na upominek najwyższej jakości, który będzie służyć jubilatowi przez lata. W co zainwestować? Doradzamy, co warto podarować bliskiemu mężczyźnie, gdy masz do dyspozycji tysiąc złotych.

Prezent dla mężczyzny do 1000 zł – co wybrać?

Skórzana torba wysokiej jakości


Czy mężczyzna, którego chcesz obdarować, należy do grona osób, którym nie potrzeba prezentów, bo wszystko już mają? Nawet takiego pana powinny ucieszyć eleganckie dodatki – na przykład skórzana torba czy neseser.


Które z nich wybrać? Kieruj się stylem życia jubilata. Zabieganemu mężczyźnie, który lubi mieć przy sobie najpotrzebniejsze przedmioty, przypadnie do gustu skórzana torba na ramię mieszcząca laptopa. Za to ten, który bywa w domu tylko na chwilę, doceni pojemną i wygodną torbę podróżną z wieloma praktycznymi kieszeniami.


Prezent do 1000 zł - torba


Garnitur szyty na miarę


Zakup garnituru dla bliskiego mężczyzny może się okazać ryzykownym pomysłem – nie tylko gdy chodzi o kwestie estetyczne, ale i dokładne wymiary. Dlatego proponujemy Ci voucher na szycie garnituru na miarę, na przykład w wybranym salonie stacjonarnym Recman. Taka usługa to gwarancja tego, że ubranie będzie idealnie dopasowane do sylwetki i indywidualnych upodobań. Mniej jednak na uwadze, że taka przyjemność może być nieco droższa niż 1000 zł – wszystko zależy od tego, jakiego garnituru oczekujesz.


Proces szycia na miarę składa się z konsultacji ze stylistą, zebrania dokładnych wymiarów, wyboru materiału i kolorystyki oraz przymiarek. Mistrzowie krawiectwa zadbają o to, by bliski Ci mężczyzna otrzymał garnitur, którym nie pogardziłby James Bond.


Klasyczne buty


Innym prezentem dla mężczyzny do 1000 zł mogą być buty. Istnieje co prawda przesąd, według którego nie powinno dawać się obuwia w prezencie. Jeśli jednak Ty i – co najważniejsze – obdarowywany nie jesteście przesądni, możesz rozważyć taki podarunek. Szczególnie jeśli ma to być prezent dla entuzjasty męskiej mody, który już od pewnego czasu rozgląda się za nową parą skórzanych butów.


Prezent do 1000 zł - skórzane buty


Twojej uwadze polecamy zwłaszcza klasyczne, przydatne w mniej lub bardziej formalnych sytuacjach modele, np. brogsy czy monki. Dodatkiem dla takiego prezentu może być zestaw profesjonalnych produktów do pielęgnacji obuwia, które nie należą do najtańszych.


Inne ciekawe pomysły na prezent dla niego do 1000 zł

Poza wymienionymi pomysłami możesz także sprezentować jubilatowi voucher, który spełniłby jedno z jego marzeń. Lot szybowcem, kurs baristy, a może wykwintna kolacja z degustacją win? Zastanów się, jak obdarowany najchętniej spędza wolny czas.


Możesz także mu podarować sprzęt elektroniczny – wielozadaniowy robot kuchenny dla miłośnika kulinariów, dron z wbudowaną kamerą dla fana fotografii i video itd. Zaczytani panowie ucieszą się za to z czytnika e-booków i bonu podarunkowego do platformy z audiobookami. A jeżeli nie najlepiej orientujesz się w zainteresowaniach mężczyzny, którego chcesz obdarować, bo łączą Was wyłącznie sprawy zawodowe, postaw na uniwersalne gadżety takie jak smartwatche, hulajnogi czy nawigacje samochodowe.

Napisz swój komentarz

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze. Proszę, zaloguj się lub zarejestruj