Kurtki pikowane męskie (6)

Pikowane kurtki męskie


Kurtki pikowane męskie zawsze prezentują się bardzo efektownie – i to bez względu na to, na jaką porę roku są przeznaczone. Pikowanie dodaje charakteru zarówno cienkim przejściowym kurtkom, jak i ciężkim, zimowym modelom. To między innymi dlatego cieszy się taką popularnością wśród panów. W ofercie Reman znajdziesz pikowane kurtki męskie na każdą pogodę – sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.


Przejściowe kurtki pikowane na wiosnę i jesień

Wiosenne kurtki pikowane z naszej oferty to najczęściej krótkie, lekkie modele z elegancką stójką lub kapturem. Większość z nich jest dość mocno dopasowana do sylwetki, dzięki czemu podkreśla wszystkie jej walory. Taka kurtka powinna odnaleźć się w większości zestawów casualowych i smart casualowych. Będzie pasować do dżinsów, chinosów, a niekiedy także elegantszych modeli spodni, być może nawet do garnituru. Dopasowanie kolorystyczne nie powinno stanowić problemu, ponieważ ubrania wierzchnie z kolekcji Recman mają zazwyczaj stonowane, uniwersalne barwy. Dominują wśród nich granaty, brązy i czernie.


Ciepłe kurtki męskie pikowane na zimę

W naszej ofercie nie mogło też zabraknąć zimowych, ocieplanych modeli kurtek pikowanych. Są one znacznie grubsze od modeli wiosennych, co nie oznacza że są mniej wygodne. Wypełnienie jest zarazem ciepłe i lekkie, dzięki czemu nasze pikowane kurtki męskie nosi się bardzo wygodnie. W zależności od potrzeb możesz wybrać elegantszy model ze stójką lub bardziej casualowy z ocieplanym kapturem. Zauważ, że praktycznie wszystkie nasze zimowe kurtki pikowane sięgają za biodra – dzięki  temu nie będziesz musiał przejmować się marynarką wystającą spod kurtki i jednocześnie twoje ciało będzie lepiej chronione przed chłodem.