Granatowe garnitury (11)

  1. Rodzaj rękawa: Nie

Dodaj nieco koloru


Granatowe garnitury męskie zyskują coraz większą popularność – jest to przede wszystkim zasługa ich uniwersalności. Granatowy garnitur można włożyć zarówno do biura, jak i na przyjęcie weselne, czy inna tego typu okazję. Jeśli nie masz jeszcze takiego garnituru w swojej szafie, zdecydowanie warto rozważyć jego zakup.


Jak nosić granatowy garnitur?


Granatowy garnitur jest bardzo prosty w stylizacji. Aby uzyskać ponadczasowy, biznesowy zestaw wystarczy włożyć do niego białą lub błękitną koszulę i elegancki np. szary krawat. Jeśli wkładamy granatowy garnitur wieczorną porą, warto poeksperymentować z dodatkami, może to być np. poszetka z ciekawym wzorem. Granatowy garnitur to także dobry pomysł na ślubny strój – nie tylko dla gościa, ale również dla pana młodego.


Garnitury granatowe na Recman


W ofercie marki Recman znajdują się zarówno biznesowe, casualowe, jak i granatowe garnitury ślubne, uszyte z najlepszych materiałów – mieszanek wełny i tkanin syntetycznych, które zapobiegają gnieceniu się ubrań. Stworzyliśmy zestawy w wielu kolorach (także granatowym) i fasonach dopasowanych do każdej postury. Regular fit, taliowane slim fit, a nawet super slim fit – dla każdego mężczyzny znajdzie się strój, który podkreśli atuty jego sylwetki. Granatowe garnitury Recman to wysoka jakość w eleganckiej formie.