Garnitury w kratę (4)

  1. Rodzaj rękawa: RĘKAW Z MOŻLIWOŚCIĄ WYDŁUŻENIA 2CM

Jak nosić męskie garnitury w kratę?

O tym, jak ważny jest odpowiednio dopasowany garnitur, nie trzeba przypominać żadnemu eleganckiemu mężczyźnie. Można przekonać się o tym na własnej skórze, gdy tylko na horyzoncie pojawi się okazja, wymagająca formalnego ubioru. Tylko najlepszej jakości garnitur, dopasowany do sylwetki da ci w tej sytuacji nieoceniony spokój. Każdy z nas powinien mieć co najmniej dwa bazowe, klasyczne komplety w swojej garderobie i wiedzieć, jak dopasować każdy z nich do okazji. Co robić, gdy sytuacja pozwala na mniej formalną stylizację, a chcemy wyróżnić się z tłumu?

Wybór jest prosty. Możesz postawić na jednolity komplet i urozmaicić go dodatkami lub na odwrót – połączyć klasyczne akcesoria na przykład z wzorzystym garniturem. Dobre wrażenie gwarantowane! Umiejętne łączenie wzorów i kolorów bywa niedocenianą sztuką. Ci z panów, którzy potrafią to robić, z pewnością nie przejdą niezauważeni. Co, jeśli jeszcze nie miałeś na sobie wzorzystego garnituru? Jaki print wybrać na sam początek modowych eksperymentów. Odpowiedź na ostatnie pytanie może być tylko jedna: krata.

Garnitury w kratę – wiele możliwości

Garnitury męskie w kratę to świetna propozycja dla miłośników ekstrawagancji, ale nie tylko. Wiele modeli z naszej oferty zdobi bowiem dyskretna, ledwie zauważalna krata. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dopasować wielkość kraty do okazji czy po prostu twoich upodobań, a nawet… humoru. Przykład? Jeśli wstajesz rano z pozytywnym nastawieniem i chęcią do działania, odpowiednia stylizacja może dodatkowo podnieść twoje morale. W przypadku garniturów męskich w kratę może to dotyczyć odważniejszych kolorów zawartych we wzorze albo wielkości tego deseniu.

Tylko od ciebie zależy więc, czy zdecydujesz się na klasyczną, czy odważniejszą stylizację. Pamiętaj też, że garnitury w kratę mogą wyglądać bardzo stylowo także, gdy zostaną rozkompletowane – poszczególne części można nosić z jednolitymi marynarkami lub spodniami. Oczywiście taka stylizacja jest mniej formalna niż jednolity garnitur, ale powinna doskonale sprawdzić się podczas wieczornych wyjść i towarzyskich spotkań.

Garnitury w kratę męskie Recman

W Recman wiemy, że garnitur to najlepsza wizytówka mężczyzny – od ponad 30 lat oferujemy szeroki wybór garniturów, tych jednolitych, jak i wzorzystych. Każdy komplet, który znajdziesz w naszym sklepie internetowym Recman.pl został zaprojektowany w Polsce. Choć różnią się one kolorystycznie, łączy je wszystkie wysoka jakość wykorzystywanych materiałów oraz dbałość o nawet najmniejsze detale.

W naszych salonach i sklepie internetowym znajdziesz garnitury w kratę męskie o kroju dostosowanym do twoich potrzeb i warunków fizycznych. Chcesz, by garnitur w kratę stał się jeszcze lepiej dopasowany i eksponował zalety twojej sylwetki? Wystarczy, że skorzystasz z usługi krawieckich w salonach Recman. Możliwe jest także uszycie garnituru na miarę w wybranych sklepach stacjonarnych. Gdy oddasz to zadanie w ręce naszych specjalistów, będziesz pewien, że komplet zostanie z tobą na długie lata. Nie musisz przy tym ograniczać się wyłącznie do garniturów w kratę. Męskie zestawy w usłudze szycia na miarę mogą mieć wiele kolorów i wzorów. Wybierz ten, który najlepiej pasuje do twojej szafy!