Garnitury dwurzędowe (2)

Garnitury dwurzędowe


Garnitury dwurzędowe cieszą się coraz większą popularnością. Mężczyźni zaczynają wybierać je nie tylko jako swój strój biznesowy lub bankietowy, ale również na ważne uroczystości, takie jak ślub. Pan młody w dwurzędowym garniturze robi wielkie wrażenie. Gość weselny w takim komplecie również nie pozostanie niezauważony. Wystarczy dopełnić stylizację jednolitą koszulą, krawatem oraz eleganckim obuwiem i gotowe. Polecamy taką stylizację także starszym uczestnikom uroczystości. Będzie idealna np. dla ojca Pana Młodego.


Za co cenione są garnitury męskie dwurzędowe? Przede wszystkim za klasyczną konstrukcję. Marynarka w takim garniturze nadaje męskiej sylwetce odpowiedni kształt i podkreśla jej atrybuty – szczególnie szerokie ramiona. Ten fason nie zawiedzie cię zarówno podczas spotkania z ważnym partnerem biznesowym, jak i ukochaną osobą. To, jaki kolor dwurzędowego garnituru wybrać, pozostawiamy tobie. Mężczyźni lubiący klasykę najczęściej wybierają czerń lub granat, ci zaś, którzy nie boją się eksperymentów, stawiają na oryginalne barwy i desenie, na przykład kolorową kratę.


Dwurzędowy garnitur powinien być w pełni dopasowany do sylwetki noszącego – ten wymarzony znajdziesz w sklepie internetowym lub salonie Recman. Możesz wybierać spośród wielu ponadczasowych krojów i klasycznych kolorów! To ważne, by garnitur dwurzędowy leżał na tobie idealnie – w Recman wiemy, że każdy mężczyzna jest inny, a przez to wyjątkowy. Dlatego jeśli potrzebujesz poprawek krawieckich, możesz dokonać ich w każdym salonie stacjonarnym Recman! Nasi specjaliści zadbają o to, by każdy element garnituru był dopasowany do twojej sylwetki.