Muchy (82)

Mucha

Mucha to doskonała alternatywa dla popularnych krawatów. Decydują się na nią zwykle mężczyźni ceniący sobie tradycyjne rozwiązania oraz ci, którzy chcą podkreślić oficjalny charakter swojego stroju skomponowanego na specjalną okazję o wysokiej randze. Jedną z najczęstszych tego typu sytuacji jest własny ślub. Pan Młody nierzadko decyduje się na muchę, aby odróżnić się od innych gości, którzy zwykle przybywają na wesele w krawatach.


W kolekcji sygnowanej znakiem marki Recman znajdują się muchy do garnituru wykonane z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują zachowanie odpowiedniej formy bez względu na typ kołnierzyka, do którego mucha jest wiązana. Gładkie lub wykończone subtelną fakturą modele świetnie sprawdzą się przede wszystkim w bardzo eleganckich zestawieniach – szczególnie wtedy, gdy ich odcień oraz faktura korespondują z kolorem poszetki znajdującej się w brustaszy.


Do wyboru masz muchy z fabrycznym węzłem oraz takie do samodzielnego wiązania. Te ostatnie są uznawane za elegantsze. Jeśli zależy Ci więc na tym, aby twój strój był wyjątkowo formalny, bo np. bierzesz ślub, lepiej zdecyduj się na tę opcję. Bez obaw – wiązanie muchy to nic trudnego. Wystarczy, że zrobisz przed lustrem kilka prób – za którymś razem z pewnością uda Ci się zawiązać ją poprawnie.


Wiązane fabrycznie muchy męskie to także dobre rozwiązanie. Na pierwszy rzut oka niczym nie różnią się one od tych do samodzielnego wiązania. Jeśli obawiamy się więc, że nie uda nam się samodzielnie wykonać perfekcyjnej kokardy, można śmiało po nie sięgać. Zakładanie takiej muchy ogranicza się do wyregulowania jej długości i zapięcia klamry. Wybór kolorów i deseni jest ogromny – znalezienie muszki pasującej do twojej koszuli i garnituru nie powinno więc stanowić problemu.


W ofercie marki Recman znajdują się również muchy wzorzyste, doskonale do codziennych smart casualowych stylizacji. Można nosić je w towarzystwie mniej oficjalnych koszul, marynarek i swetrów. Tak ubranym można się udać do pracy albo do kina. Odpowiednio dobrana muszka powinna przyciągać wzrok i wyróżnić naszą stylizację. Najlepiej będzie, jeśli przekonasz się o tym osobiście, zamawiając jedną z dostępnych w tej kategorii muszek. Możesz też udać się też do jednego z salonów stacjonarnych Recman.