0,00 zł 0

801 403 403

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej kwoty 199,99 zł.

Recman Kędzierzyn - Koźle

Salony Recman z możliwością odbioru zamówienia.

Recman Kędzierzyn-Koźle

Mieszkasz w Kędzierzynie-Koźlu? Poszukujesz sklepu z garniturami i modą męską w przystępnych cenach? Salon Recman jest miejscem, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności!


Recman to nie tylko marka znana ze swoich garniturów i mody męskiej – koszul, kurtek, swetrów, doskonałej jakości butów czy skórzanych dodatków. To również miejsce, w którym uzyskasz profesjonalną poradę odnośnie doboru stroju do konkretnej okazji. Zarówno oficjalnej, jak i mniej formalnej. W praktyce oznacza to, że w salonie Recman, tak w Kędzierzynie-Koźlu, jak i innym dowolnym mieście, znajdziesz profesjonalistów, którzy pomogą Ci dobrać strój na co dzień, do pracy lub na uczelnię. A także na specjalne okazje – takie, jak chociażby ślub, eleganckie przyjęcie czy ważny egzamin.


Poza tym warto wspomnieć, że umożliwiamy również wykonanie przeróbek krawieckich na naszych produktach. Co więcej, w sklepach Recman można także odebrać zamówienia złożone w naszym sklepie internetowym.


Salon Recman w Kędzierzynie-Koźlu znajduje się na poziomie „0” Odrzańskich Ogrodów – największego i najważniejszego centrum handlowego w tym mieście. A jako że Odrzańskie Ogrody są usytuowane pod adresem Armii Krajowej 28, czyli przy głównym ciągu komunikacyjnym Kędzierzyna-Koźla, dotarcie do tej galerii handlowej nie jest zbyt trudnym zadaniem. Można się tutaj dostać zarówno komunikacją miejską (linie 2, 4, 9, 12 oraz 13), jak i samochodem. O miejsce parkingowe również nie należy się martwić – Odrzańskie Ogrody mają bezpłatny, strzeżony parking na prawie 700 miejsc.


Dlatego jeśli jesteś mieszkańcem Kędzierzyna-Koźla lub okolic i poszukujesz profesjonalnego salonu z męską modą, w którym znajdziesz nie tylko doskonałe garnitury, ale również profesjonalną pomoc w ich doborze, zapraszamy Cię do salonu Recman znajdującego się w Odrzańskich Ogrodach.


Nasze salony