0,00 zł 0

801 403 403

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 199,99 zł. Możliwy zwrot aż do 30 dni!

Recman Garwolin

Salony Recman z możliwością odbioru zamówienia.

Salon Garwolin

Szukasz najbliższego salonu Recman? Garwolin, a dokładniej salon przy ul. Kościuszki 25, oferuje ogromny wybór garniturów i innych modnych akcesoriów dla mężczyzn. Gdzie znajduje się Garwolin? Garnitury i pozostałą odzież męską zakupisz w niewielkiej odległości (66 km) od Warszawy, gdzie zlokalizowano sklep z modą męską znanej polskiej marki.

Recman to polska firma, która na rynku odzieżowym funkcjonuje nieprzerwanie od ponad 35 lat. Już na początku działalności specjalnością marki stało się szycie garniturów i innych eleganckich ubrań. Nic więc dziwnego, że to właśnie one po dziś dzień są jej wizytówką. Wspomniany sklep z garniturami – Garwolin to tylko jedna z licznych lokalizacji – stanowi część rozbudowanej sieci salonów w całej Polsce. Recman może pochwalić się także nowoczesnym parkiem maszynowym, dzięki któremu może dynamicznie reagować na zmiany w trendach.

Z roku na rok kolekcje Recman stają się coraz bardziej rozbudowane i nie brakuje w nich elementów typowo casualowych. W ofercie są dostępne także eleganckie dodatki takie jak: muchy, krawaty czy srebrne spinki do mankietów. Prym wiedzie jednak szeroka gama garniturów ślubnych, w których każdy Pan Młody poczuje się naprawdę wyjątkowo i będzie prezentować się zgodnie z trendami. Każda sztuka oferowanej odzieży jest wykonywana z wysokiej jakości tkanin, a detale wykańczane z niezwykłą precyzją.

Czy istnieje opcja odbioru osobistego zamówienia online, w skład którego wchodzą m.in. garnitury ślubne? Garwolin oferuje takie dogodne rozwiązanie. Co więcej, na miejscu są dostępni profesjonalni doradcy, którzy z dużą wiedzą i zaangażowaniem pomogą Ci dobrać odpowiednie koszule, marynarki, spodnie, kamizelki czy właśnie garnitury. Garwolin czeka na Ciebie!Nasze salony