0,00 zł 0

801 403 403

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 199,99 zł. Możliwy zwrot aż do 30 dni!

Recman Częstochowa

Salony Recman z możliwością odbioru zamówienia.

Salon Częstochowa

Stylowe ubrania casualowe, osadzone w najnowszych światowych trendach dodatki oraz garnitury (ślubne, wizytowe, na studniówkę itp.) – tak można podsumować bogatą ofertę marki Recman. Częstochowa, położona w województwie śląskim, to miasto, w którym zlokalizowany jest jeden z licznych salonów Recman. Wyjątkową odzież dla mężczyzn znajdziesz w Galerii Jurajskiej przy al. Wojska Polskiego 207.

W salonie nie tylko kupisz ubrania uszyte z najwyższej jakości tkanin w mnogości krojów, ale także odbierzesz osobiście zamówienie złożone online. Ponadto na miejscu czekają na Ciebie wyszkoleni doradcy, służący profesjonalną pomocą w wyborze rozmiaru, koloru czy akcesoriów. Na uwagę zasługuje również unikalna, prestiżowa usługa szycia garniturów na miarę.

Dwurzędowe, jednorzędowe, wzbogacone o kamizelkę lub pozbawione tego elementu – tak prezentują się męskie garnitury. Częstochowa, a dokładniej salon Recman, oferuje dobór tkaniny, pobranie miary, wybór dodatków (poszetki, krawatu lub muchy, spinek do mankietów) i pozostałe czynności, które wiodą do gotowego produktu, czyli wymarzonego garnituru. Cały proces – od momentu pierwszego spotkania w salonie do odbioru modelu – nie zajmie więcej niż trzy do sześciu tygodni.

Za polską marką stoi ponad 35 lat doświadczenia, nowoczesny park maszynowy, kilkuset specjalistów oraz pasja do mody męskiej. Z roku na rok kolekcja ubrań Recman ulega rozszerzeniu, by jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby współczesnych eleganckich mężczyzn. Dużym atutem salonów marki jest fakt, że przekraczając ich próg, z łatwością skomponujesz ubiór od stóp do głów. Co ważne, zrobisz to, nie skupiając się wyłącznie na wyróżniku marki, jakim są garnitury męskie. Zespół z salonie Recman w Częstochowie z radością podejmie się wykreowania stylizacji właśnie dla Ciebie.Nasze salony