0,00 zł 0

801 403 403

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej kwoty 199,99 zł.

Recman Ciechanów

Salony Recman z możliwością odbioru zamówienia.

Salon Recman w Ciechanowie zlokalizowany jest w Centrum Handlowym Mrówka przy ulicy Niechodzkiej 5 – najważniejszym tego rodzaju obiekcie znajdującym się w mieście. Podobnie jak w innych salonach Recman, tak i w tym ciechanowskim można znaleźć nie tylko doskonałej jakości garnitury i modę męską, ale również uzyskać profesjonalną pomoc w zakresie doboru stylizacji do konkretnej okazji.


Salon Recman w Ciechanowie – nie tylko garnitury


Marka Recman znana jest głównie z doskonałej jakości męskich garniturów na każdą kieszeń. W naszych salonach znajdziecie zarówno eleganckie, bardzo formalne zestawy przeznaczone na ślub czy dowolną inną oficjalną uroczystość, jak i równie eleganckie, ale mniej formalne garnitury, które z powodzeniem można nosić do pracy czy na uczelnię. Przy czym warto pamiętać, że zestawy garniturowe to tylko część naszej oferty.


Panowie, którzy zdecydują się na zakup garnituru w salonie Recman – w Ciechanowie, Warszawie czy w jakimkolwiek innymi mieście – będą mieli możliwość uzyskania porady w zakresie doboru odpowiednich dodatków tak, aby uczynić wybraną stylizację kompletną. Dodatków, które również są dostępne w ofercie sklepu Recman, takich jak koszule, buty, krawaty lub muchy, galanteria skórzana, spinki oraz poszetki, a nawet podkoszulki czy bielizna. W zasadzie wszystkie ubrania lub dodatki, które eleganccy mężczyźni mają w swoich szafach oraz garderobach, są dostępne w naszej ofercie. Co więcej, jeżeli ktoś chciałby samodzielnie stworzyć swoją własną ulubioną stylizację, to również nie będzie problemu – w naszym sklepie można również znaleźć marynarki, spodnie, kamizelki, koszule itd., z pomocą których możliwe jest stworzenie dowolnego zestawu koordynowanego.


Dlatego jeżeli mieszkasz w Ciechanowie lub okolicach i poszukujesz wysokiej jakości garnituru, zapraszamy do salonu Recman znajdującego się na poziomie 0 w CH Mrówka przy ulicy Niechodzkiej 5.


Nasze salony