0,00 zł 0

801 403 403

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 199,99 zł. Możliwy zwrot aż do 30 dni!

Recman Bielsko Biała

Salony Recman z możliwością odbioru zamówienia.

Salon Bielsko–Biała

Koszule, spodnie, kamizelki, kurtki, krawaty, a także garnitury – Bielsko–Biała, oprócz innych atrakcji, słynie z salonu znanej marki Recman. Bielsko–Biała to tylko jeden salon z rozbudowanej sieci Recman. Marka znajduje się czołówce polskich firm odzieżowych. Za wyborem produktów Recman stoi ponad 35 lat doświadczenia, pokaźne grono specjalistów, nowoczesny park maszynowy, pracowitość oraz pasja skupiona wokół mody męskiej. W Bielsku–Białej sklep z garniturami został zlokalizowany przy ul. Mostowej 5 (Galeria Sfera, lokal 1.22).

Chcesz stworzyć stylizacje dla eleganckiego mężczyzny – na co dzień i od święta? Z trudem poruszasz się w świecie mody, gdzie główną rolę odgrywają garnitury męskie? Bielsko–Biała, a mówiąc precyzyjniej nasi doradcy, czekają właśnie na Ciebie. Wraz z wizytą w salonie oferujemy Ci szereg udogodnień. Pierwszym z nich jest możliwość odbioru zamówienia złożonego online. Drugim – profesjonalne doradztwo na miejscu. Wyszkoleni asystenci podpowiedzą Ci, jaki rozmiar odzieży wybrać, które kroje będą leżeć perfekcyjnie na Twojej sylwetce oraz jakie kolory są w czołówce najmodniejszych barw danego sezonu. Trzecim, najbardziej spersonalizowanym udogodnieniem jest szycie na miarę.

Szycie garniturów na miarę to unikalna propozycja dla panów, którzy potrzebują idealnie skrojonego modelu – na ważne okazje rodzinne czy awans w pracy. Jeśli chodzi o garnitury ślubne, Bielsko–Biała również oferuje możliwość uszycia ich na miarę. Z nami zyskasz pewność, że stworzony model będzie prezentować się perfekcyjnie, pasować do sukni Panny Młodej oraz do charakteru uroczystości. Od wyboru właściwej tkaniny, poprzez przymiarki i dobór odpowiednich dodatków (mucha, krawat, spinki do mankietów itp.), aż do odbioru gotowego garnituru nie minie więcej niż trzy do sześciu tygodni.Nasze salony