Wspieramy walkę z koronawirusem • W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo uruchomiliśmy masową produkcję maseczek w naszej profesjonalnej szwalni. Maseczki dostępne są w sprzedaży detalicznej online,  w wybranych salonach Recman a także w ofercie hurtowej. Już teraz możesz zakupić w sklepie internetowym zestaw 3, 5 lub 10 sztuk maseczek w różnych wersjach kolorystycznych. 

  Chcielibyśmy również podkreślić, że priorytetem jest dla nas przekazanie maseczek do szpitali i instytucji publicznych, które potrzebują ich teraz najbardziej. W związku z tym ilość sztuk dostępna w sprzedaży detalicznej jest ograniczona. Liczymy na zrozumienie i wyrozumiałość.

  Obecna sytuacja jest dla nas wszystkich wielkim wyzwaniem, ale jesteśmy przekonani, że wyjdziemy z niej i będziemy jeszcze silniejsi. Zdrowie i bezpieczeństwo jest najważniejsze. Dbajcie o siebie i swoich bliskich!Szczegółowy opis produktu:

 • - Maseczka bawełniana, starannie wykonana z dwóch warstw tkanin (bawełna 100% / bawełna 60%, poliester 40%).
 • - Pomiędzy warstwami tkaniny, w specjalnej kieszonce, można umieścić dodatkowy, jednorazowy wkład filtrujący (również dostępny na recman.pl).
 • - Jest to produkt wielokrotnego użytku - maseczkę można prać i prasować.
 • - Uniwersalny rozmiar, składa się z zauszników z gumki oraz ukrytego w górnej części elastycznego wzmocnienia, za pomocą którego można idealnie dopasować maskę do kształtu nosa i twarzy.
 • - Maska zmniejsza ryzyko zakażenia i rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych przenoszonych drogą kropelkową.
 • - Nie jest wyrobem medycznym i nie jest wykonana w warunkach sterylnych.
 • - Przed pakowaniem maseczki poddawane są temperaturze 150 stopni.
 • - Przed pierwszym użytkowaniem zalecamy przepłukanie i uprasowanie.

Zamów maseczkę: 
Wielorazowe maski ochronne na twarz szyte w PolsceW trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich, dzięki zaangażowaniu wielu pracowników uruchomiliśmy produkcję maseczek wielokrotnego użytku, aby wesprzeć walkę z koronawirusem. Jako firma odzieżowa dysponująca własną szwalnią nie mogliśmy obojętnie patrzeć na rozwój epidemii w Polsce. Stąd decyzja o tym, aby przestawić całą produkcję na szycie maseczek na twarz, które są teraz produktem pierwszej potrzeby, przede wszystkim dla służby zdrowia, jak również dla klientów indywidualnych oraz pracodawców.Nasz produkt to starannie wykonana, wysokiej jakości maseczka przeznaczona do wielokrotnego użytku, uszyta z dwóch warstw wysokiej jakości bawełny, z kieszonką, którą można wypełnić dodatkowym wkładem lub filtrem. Usztywnienie w górnej części maski umożliwia dopasowanie jej do kształtu twarzy i nosa. Maseczka minimalizuje ryzyko nieświadomego przeniesieniem wirusa z dłoni w okolice ust, nosa. Jest jednym ze sposobów ograniczenia rozprzestrzeniania aerozoli od osób, które mogą być zarażone a nie wiedzą o tym.Dzięki maseczce zmniejszamy niebezpieczeństwo narażenia siebie, swoich bliskich oraz innych osób jako np. bezobjawowi nosiciele. Nosząc maskę w strefie zagrożenia minimalizujemy ryzyko zakażenia. Stanowi ona barierę przed bakteriami i wirusami, zarówno tymi, które znajdują się w ustach, jak i nosie, oraz tymi unoszącymi się w powietrzu.Maseczkę bawełnianą wielokrotnego użytku dołączamy do każdego zamówienia powyżej 199 zł. Sklep online Recman.pl oferuje pojedyncze maseczki lub w pakietach po 3, 5 lub 10 sztuk. Wykonane z najwyższą starannością, eleganckie maseczki na twarz są dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów. W ofercie posiadamy również dwuwarstwowe wkłady filtracyjne, który należy umieścić między warstwami bawełnianej maseczki.Pamiętaj, że maseczki bawełniane wielokrotnego użytku należy prać po każdym użyciu w temperaturze co najmniej 60 stopni Celsjusza(niektórzy eksperci zalecają pranie maseczek w 90 stopniach). Zalecane jest także prasowanie przed założeniem, nawet jeśli jest to nowa maseczka dopiero co wyjęta z opakowania. Żelazko powinno być ustawione na możliwie jak najwyższą temperaturę – dzięki temu powinniśmy pozbyć się z powierzchni maseczki wszystkich potencjalnych wirusów i bakterii.Szczegółowe instrukcje dotyczące noszenia, prania i prasowania maseczek wielokrotnego użytku znajdziesz w naszej sekcji porad.