Szelki do garnituru (6)

  1. Szerokość: Slim

Szelki do garnituru

Szelki do garnituru nie należą do najpopularniejszych męskich akcesoriów – przegrywają w starciu z paskami do spodni. Czy słusznie? Mogą zapewnić znacznie większy komfort niż pasek, ponieważ nie uciskają naszego ciała. Dzięki szelkom możemy uniknąć opadających zbyt nisko spodni oraz wydostającej się z nich koszuli. Szelki męskie do garnituru są więc dodatkiem, który nie tylko dobrze wygląda, ale również zapewnia noszącemu je mężczyźnie swobodę ruchu. Może więc pora wyposażyć się w co najmniej jedną parę szelek?

Zasady noszenia szelek są wbrew pozorom dość proste – do stylizacji formalnych wybieramy szelki czarne, białe lub szare – powinny one stanowić element kontrastowy i wyróżniać się na tle koszuli. Szelki do codziennych zestawów mogą zaś mieć dowolny kolor. Jeśli masz odwagę, możesz nawet poeksperymentować z różnymi wzorzystymi modelami. Pamiętaj tylko, że jeśli masz na sobie szelki, nie powinieneś już zakładać paska!

W sklepie internetowym i salonach stacjonarnych Recman znajdziesz wzorzyste i jednolite szelki, w klasycznych kolorach – czerni, granacie, szarości, brązie, bieli czy bordo – oraz tych żywszych, bardziej ekstrawaganckich, przeznaczonych do mniej formalnych stylizacji. Oferujemy ci także szelki do garnituru w stylu vintage – o wzorze w subtelną kratkę, który może spodobać się miłośnikom mody rodem z minionych dekad. Szelki Recman dostępne są w dwóch wariantach – classic i slim. To, które z nich wybierzesz, zależy wyłącznie od ciebie. W tak rozbudowanej ofercie na pewno znajdziesz idealne szelki do garnituru ślubnego lub na inną, wymagającą eleganckiej oprawy okazję.