Szare marynarki (10)

Szarość nie taka nudna


Masz dość czerni, ale jesteś też zachowawczy i wyraziste kolory są nie w twoim guście? Ciekawym pomysłem, na którym można zbudować elegancką stylizację, jest szara marynarka męska – alternatywa dla czarnej lub granatowej, ale nie mniej formalna od nich. Taki strój wcale nie musi być nudny! Jego tradycyjny, monochromatyczny wygląd może przełamać na przykład krawat w żywszym kolorze.


Marynarka szara męska – do czego założyć?


Szara marynarka sprawdzi się w wielu sytuacjach, nie tylko formalnych, takich jak ślub przyjaciela czy spotkanie biznesowe. Jeśli chcesz wyglądać elegancko (na przykład podczas wyjścia do klubu lub na randkę), marynarka w tym kolorze idealnie dopasuje się do stylizacji z białą koszulą i spodniami chino. Jesienią i zimą wpasuje się w casualowy strój złożony z dżinsów czy czarnych lub granatowych wizytowych spodni.


Szare marynarki męskie Recman


W sklepach Recman znajdziesz szare męskie marynarki o fasonach slim fit lub regular fit, które spełnią twoje oczekiwania. Są wykonywane z najlepszej jakości materiałów – wełniane nie pozwolą Ci zmarznąć zimą, a lniane lub bawełniane sprawią, że nie przegrzejesz się wiosną i latem. Wiele modeli ma domieszki poliestru i wiskozy, gwarantujące wytrzymałość i odporność na zagniecenia. Stawiamy na dopracowane konstrukcje i perfekcyjne kroje. Gdyby jednak marynarka nie układała się odpowiednio na sylwetce, możesz skorzystać z poprawek krawieckich, oferowanych w każdym salonie Recman.