Paski skórzane (32)

Niezbędny dodatek eleganckiego mężczyzny


Kompletując swoją garderobę, większość mężczyzn skupia się na podstawach – eleganckiej koszuli, dopasowanej marynarce i spodniach. Warto pamiętać także o dodatkach, które uzupełnią każdą stylizację. Jednym z niezastąpionych akcesoriów jest pasek. To nie tylko funkcjonalny dodatek, ale także ozdoba męskiego stroju. Szczególne walory estetyczne mają skórzane paski – są odporne na zniszczenia i potrafią służyć właścicielowi przez długie lata.


Pasek skórzany męski – jaki wybrać?


Skórzany pasek męski sprawdzi się nie tylko w stylizacji z garniturem. Rozróżniamy kilka rodzajów pasków, np. ze względu na rodzaj klamry. Pasek skórzany męski z klamrą automatyczną pasuje do mniej formalnych stylizacji, np. dżinsów i casualowej koszuli. Paski garniturowe – jak wskazuje ich nazwa – nadadzą się na okazje, podczas których trzeba założyć marynarkę i wizytowe spodnie. Równie istotny jest kolor paska. Czarny, czyli najbardziej klasyczny, pasuje do większości odcieni ubrań, szczególnie szarego i grafitu. Brązowy może się okazać bardzo stylowym dodatkiem do stylizacji, w której dominuje kolor niebieski.


Skórzane paski męskie Recman


W ofercie marki Recman znajdziesz zarówno skórzane paski garniturowe, jak i te z klamrą automatyczną. Do wyboru masz wiele materiałów – od zamszu, po skórę naturalną i licową. Równie szeroka jest gama kolorystyczna pasków: czerń, granat, szarość oraz wiele odcieni brązu. Nasze skórzane paski w większości są pozbawione obszyć, co nadaje im eleganckiego, minimalistycznego wyrazu. Każdy pasek męski skórzany jest wykonany z materiałów najwyższej jakości, z dbałością o najmniejszy detal.