Muchy w kwiaty (14)

Kwieciste wzory od dawna znajdują zastosowanie w modzie męskiej, także tej eleganckiej. Idealnym tego przykładem są muchy w kwiaty. Egzemplarze dostępne w sklepie internetowym Recman.pl to doskonały sposób, by przemycić motyw florystyczny w swojej stylizacji.

W naszej ofercie znajdziesz różne muchy w kwiaty. Dostępne są zarówno subtelne modele w stonowanych odcieniach, jak i te wielobarwne, w kontrastujących kolorach. Mucha męska w kwiaty może być delikatnym akcentem stylizacji lub wyrazistym dodatkiem, który przyciąga wzrok – wszystko zależy od wybranego modelu.

Jak nosić muchy w kwiaty, by wyglądać schludnie i elegancko? Mucha męska jest dodatkiem, który swobodnie możesz dopasować do własnego stylu – nawet w formalnych stylizacjach. Wyjątek stanowi smoking i frak, w których obowiązują konkretne kolory akcesoriów. W eleganckim zestawie z garniturem kwiecista mucha będzie ciekawym detalem, dzięki któremu urozmaicisz strój. Warto jednak pamiętać o umiarze. Mucha w kwiaty w połączeniu z wzorzystą koszulą i poszetką z wyraźnym printem to nienajlepszy pomysł. By uniknąć zbędnego chaosu, postaw na stonowaną bazę, np. garnitur o gładkiej fakturze materiału, gładką koszulę i poszetkę nawiązującą kolorystycznie do muchy.

Nie wiesz jaka mucha w kwiaty będzie pasować do Twojej stylizacji? Granatowy garnitur prezentuje się doskonale w połączeniu z odcieniami błękitu, różu, czy bordo. Z kolei do zestawu w kolorze butelkowej zieleni znakomitym wyborem będzie mucha w kwiaty o złotej, żółtej lub beżowej barwie.