Kamizelki męskie z kieszeniami (14)

Kamizelki męskie z kieszeniami


Kamizelki męskie z kieszeniami zaczynają pojawiać się w szafach coraz większej ilości panów. Najczęściej zakładamy je na specjalne okazje: na ślub, uroczystą galę czy do teatru. Przybywa jednak również zwolenników klasycznej męskiej elegancji, którzy garnitury i kamizelki noszą także na co dzień.


Garniturowa kamizelka z kieszeniami może mieć różne kolory i fasony. Najelegantszy model to ten w tym samym kolorze co garnitur. Jeśli okazja na to pozwala, można sobie jednak pozwolić na bardziej wyróżniającą się kamizelkę np. w modną ostatnimi czasy kratę.


Jaką funkcję właściwie pełni kamizelka męska w zestawie z garniturem? Jej zadaniem jest przede wszystkim osłanianie koszuli, która jeszcze do niedawna była uznawana za część bielizny, więc nie wypadało jej publicznie pokazywać. Obecnie kamizelka jest jednak elementem dekoracyjnym, który wyróżnia naszą stylizację. Mimo to nosząc ją, należy pamiętać o kilku zasadach, które dotyczą przede wszystkim zapinania guzików w kamizelce. Gdy mamy na sobie marynarkę powinny być one zapięte. Jeśli jednak postanowimy ją zdjąć, powinniśmy rozpiąć ostatni guzik kamizelki. Wyjątek stanowią tu kamizelki dwurzędowe, w których zawsze zapinamy wszystkie guziki.


W sklepach Recman znajdziesz zarówno jednorzędowe, jak i dwurzędowe kamizelki męskie – z kieszeniami i bez. Oferujemy również kamizelki dzianinowe oraz sportowe – w sam raz na wycieczkę w góry albo wieczorną kolację przy ognisku. Zastanów się, która z nich najlepiej odpowiada twojemu stylowi i potrzebom.