Granatowe marynarki (16)

Klasyczna granatowa marynarka


Dobrze czasem dać czerni odpocząć i zaprezentować się w kolorze. Granat to kolor bardzo uniwersalny – będzie pasował każdemu mężczyźnie. Powinno się też pamiętać o odpowiednich materiałach. Zimowe stylizacje warto uzupełnić wełnianą marynarką. Latem przydadzą się lżejsze tkaniny, takie jak len i bawełna. W składzie może się też znaleźć niewielka domieszka materiałów syntetycznych, dzięki którym ubranie nie będzie się gniotło.


Jak nosić granatową męską marynarkę?


Stylizacja z męską granatową marynarką powinna być dobierana według okazji, na którą się ją zakłada. Granatowa marynarka sprawdzi się zarówno w outfitach biznesowych, jak również w zestawieniach mniej formalnych. Na te ostatnie sprawdzi się w połączeniu z dżinsami lub bawełnianymi chinosami. W sytuacjach wymagających eleganckiego ubioru najlepiej wypadnie granatowy garnitur.


Męskie granatowe marynarki Recman


W ofercie Recman znajdziesz nie tylko granatowe marynarki. Zarówno w sklepie on-line jak i salonach stacjonarnych dostępne są modele w zróżnicowanej kolorystyce – może być to klasyczna czerń, grafit i szarość, ale i kolorowe kraty. Zachęcamy do zapoznania się z opisem każdej marynarki oraz przewodnikiem po rozmiarach, znajdującym się przy każdym produkcie w sklepie internetowym. Możesz również skorzystać z poprawek krawieckich, oferowanych przez nas w każdym salonie stacjonarnym Recman. Marynarka powinna być idealnie dopasowana!