Granatowe koszule (22)

Klasyka to nie tylko czerń i biel


Jakie kolory kojarzymy z klasycznym ubiorem? Z pewnością czerń, biel i szarość. Do neutralnych, bezpiecznych odcieni można zaliczyć również granat – kolor ten coraz śmielej wkracza do szaf zarówno kobiet, jak i mężczyzn i nie ma w tym nic dziwnego. To odcień, w któremu jest do twarzy praktycznie każdemu, niezależnie od karnacji. Poza tym gama barw, z którymi można go połączyć, jest bardzo szeroka. Warto wypróbować nie tylko spodnie i marynarki w tym kolorze, ale również koszule.


Koszula męska granatowa – na jaką okazję?


Granatowa koszula męska nie jest co prawda propozycją na wielkie wyjście lub uroczysty ślub, ale z pewnością nie brakuje okazji, na które można ją założyć. Koszula granatowa świetnie sprawdzi się w pracy, na randce, podczas spotkania z przyjaciółmi czy weekendowych zakupów. Będzie towarzyszyć ci zawsze, gdy chcesz czuć się elegancko. Strój z klasą nie musi oznaczać kantów i niewygodnych, sztywnych materiałów!


Koszula granatowa męska – znajdź swoją w Recman


Na ofertę Recman składają się zarówno klasyczne granatowe koszule oraz te w kratę i bardziej szalone desenie – tu każdy mężczyzna znajdzie koszulę, która będzie pasować nie tylko do stylu ubierania się, ale również wyrazi jego osobowość. Rozmiar i kształt sylwetki nie grają roli, bowiem pomyśleliśmy o tym, by i to kryterium nie stanowiło dla klientów wyzwania. W zależności od potrzeb możesz wybrać koszule o kroju custom fit, slim fit i super slim fit.