Garnitury z kamizelką (20)

Elegancka gala, uroczyste przyjęcie, czy ceremonia zaślubin to wyjątkowe chwile, w których mężczyzna powinien prezentować się nienagannie i elegancko. W takich wzniosłych momentach świetnie sprawdzają się trzyczęściowe garnitury z kamizelką, która może podnieść stopień formalności zestawu. Co więcej, dobrze dobrana kamizelka doskonale podkreśla kształt męskiej sylwetki i zarazem skutecznie koryguje drobne niedoskonałości figury.
Kamizelki to część garderoby, która powraca do łask cyklicznie, po niewielkich korektach kroju i uzupełnieniu w sezonowo modne dodatki. Jednak garnitury męskie z kamizelką są absolutnie ponadczasowe i od wielu lat stanowią ważny element ubioru panów preferujących elegancki styl. W przypadku wyboru garnituru na wiele okazji zawsze świetnie się sprawdzi klasyczny krój oraz uniwersalny kolor (grant lub szary), ewentualnie stonowany wzór np. średniej wielkości krata.
A może dodać do swojej stylizacji więcej kolorów? Jak najbardziej! Na formalnych spotkaniach czy przyjęciach świetnie się sprawdzają eleganckie garnitury z kamizelką w innym odcieniu niż cały komplet. Jednak przy doborze takiego zestawu należy zwrócić uwagę na to, by materiał marynarki i kamizelki miał podobną fakturę i stopień formalności. Do gładkiego garnituru doskonale pasują jedno- i dwurzędowe kamizelki w kratę, cienkie paski, ponadczasową jodełkę, a nawet elegancki kwiatowy wzór typu paisley w stonowanych odcieniach.
Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu zakochanej w sobie pary, a na tę szczególną okazję państwo młodzi z reguły dobierają elementy garderoby w taki sposób, by współgrały ze sobą zarówno pod względem stylu, jak i wiodącego koloru. Przygotowane specjalnie na ważne okazje garnitury ślubne z kamizelką podkreślają eleganckim fasonem i kolorem wagę uroczystości, a panu młodemu pozwalają się wyróżniać wśród grona zaproszonych gości.