Długie płaszcze męskie (14)

Długie płaszcze męskie

Długie płaszcze męskie mają wielu miłośników wśród fanów klasycznej męskiej elegancji. Nie bez przyczyny – zazwyczaj są bardziej eleganckie niż te krótsze. Do tego dokładniej osłaniają przed zimnem i nigdy nie wystaje spod nich marynarka.

W ofercie mamy bardzo różne długie męskie płaszcze. Dominują bardzo eleganckie, formalne modele, które można z powodzeniem włożyć do garnituru. Z myślą o tych, którzy nie przepadają za takimi fasonami, szyjemy jednak również casualowe długie płaszcze zbliżone wyglądem do parki.

Kolorystyka kolekcji zwykle jest stonowana. Z pewnością znajdziesz więc tutaj klasyczny długi czarny płaszcz męski w wersji dwu lub jednorzędowej. Oprócz tego w ofercie mamy beżowe, granatowe czy szare płaszcze. Miłośnikom bardziej oryginalnych rozwiązań mogą natomiast spodobać się modele w kratę.

Na koniec warto dodać, że dbamy nie tylko o wygląd, ale także o funkcjonalność naszych płaszczy. Modele zimowe najczęściej szyte są z grubej wełnianej przędzy, która skutecznie chroni przed chłodem. Dodatkowo każdy zimowy płaszcz jest wyposażony w podszewkę.