Cienkie golfy męskie (29)

Cienkie golfy męskie – czym różnią się od pozostałych modeli?

Golf, czyli sweter zakończony u góry kołnierzem (opaską), ma długą historię. Początkowo określano tak chroniący przed zimnem element na szyję. Dopiero później, mówiąc „golf”, przed oczami stawało ubranie, które znamy współcześnie. Golfy z grubszej dzianiny można nosić zimą lub późną jesienią jako samodzielny element ubioru. Natomiast cienkie golfy męskie będą idealnym uzupełnieniem półformalnej stylizacji, opierającej się o marynarkę bądź garnitur.

Jakie powinny być męskie golfy cienkie?

Aby zapobiec nieestetycznemu marszczeniu materiału, warto skupić się właśnie na modelach z cieńszej przędzy. W ten sposób zyskujemy gwarancję, że tkanina będzie doskonale się układać. Dla panów, którzy chcą pochwalić się muskulaturą i podkreślić rzeźbę, polecamy bawełniane golfy męskie cienkie z domieszką elastanu. Dopasowanie do sylwetki jest w tym przypadku dużym atutem. Mężczyźni mogą wzbogacić swoje garderoby także o półgolfy – ubranie, w którym kołnierz sięga tylko do połowy szyi.

Cienkie golfy męskie – jakie kolory wybrać?

Panowie, którym zależy na dobrej prezencji, mogą wybrać męskie golfy cienkie w uniwersalnym, czarnym, granatowym czy szarym kolorze, a nawet egzemplarze łączące kilka barw. W jesiennych i okołoświątecznych stylizacjach można postawić na modele w kolorze zgaszonej czerwieni (ceglastym), bieli, bordo lub kamelowym. Niezależnie od wybranej barwy golfy męskie cienkie to doskonała alternatywa dla koszuli czy bluzy, a co za tym idzie wszystkich stylizacji w stylu casual oraz smart casual.