Bordowa mucha (6)

Bordowa mucha

Gdy chodzi o muchę, pierwszym wyborem są zazwyczaj kolory takie jak czerń czy granat, co nie jest niespodzianką, gdyż to właśnie te barwy uznawane są za najelegantsze i najprostsze w stylizacji. Nie oznacza to jednak, że komponując eleganckie zestawy, powinniśmy ograniczać się wyłącznie do tych kolorów. Jeśli okazja nie jest wybitnie formalna, pod szyją równie dobrze sprawdzi się bordowa mucha.

Mucha bordowa będzie wyglądać idealnie w połączeniu z klasycznym granatowym lub szarym garniturem. Mniej formalne modele możesz też nosić na co dzień – np. w połączeniu z klasyczną, białą koszulą z kołnierzykiem włoskim i spodniami chino. Tę drugą stylizację w wersji dla indywidualistów można wzbogacić o ekstrawaganckie dodatki, np. kamizelkę lub szelki, a gładką bordową muchę zamienić na taką we wzór.

W sklepie internetowym oraz salonach stacjonarnych Recman znajdziesz nie tylko jednolite muchy bordowe, ale także te w różnorodnych wzorach – geometrycznych i kwiatowych. Dopasuj do swoich potrzeb jej szerokość (classic lub slim), materiał (elanę lub wykwintny jedwab) oraz fakturę powierzchni – matową lub połyskującą. Innym kryterium wyboru możesz uczynić to, w jaki sposób założysz muchę – zdecyduj, czy chcesz ją samodzielnie zawiązać, czy też postawisz na gotową, fabrycznie zawiązaną bordową muchę. Zdecydowaną większość much sprzedajemy w komplecie z poszetką – bordową lub białą, z cienkim rantem w dominującym na muszce kolorze. W ten sposób sprawisz, że twoja stylizacja stanie się jeszcze bardziej dopracowana!