Bluzy męskie bez kaptura (15)

Bluzy męskie bez kaptura


Bluzy męskie bez kaptura powinny się znaleźć w szafie każdego mężczyzny. Są to neutralne, stonowane ubrania, które z powodzeniem mogą być stosowane w stylizacjach casualowych i smart casualowych.


Bluzy męskie bez kaptura zamiast marynarki


Bardzo często jedynymi bluzami, które znajdziemy w męskich szafach, są sportowe bluzy z kapturem, rozpinane lub zakładane przez głowę. Oczywiście nie ma niczego złego w noszeniu tego rodzaju ubrań – to zazwyczaj ciepłe, wytrzymałe i wygodne okrycie, które można nosić zarówno w domu, jak i wszędzie tam, gdzie nie obowiązuje żaden dress code.


Co jednak w sytuacji, gdy powinniśmy ubrać się odrobinę bardziej elegancko, ale nie mamy ochoty na zakładanie marynarki? W takim przypadku męskie bluzy bez kaptura wydają się być ciekawą opcją, tym bardziej, że występują w kilku odmianach.


Miłośnicy najprostszych rozwiązań powinni spróbować najbardziej klasycznych, jednokolorowych, pozbawionych ściągaczy crewnecków – lekkich lub wykonanych z odrobinę grubszego materiału. Jeżeli ktoś planuje założyć koszulę bawełnianą lub flanelową, wówczas świetnym wyborem będą zakładane przez głowę v-necki. Gdy koszula nie wchodzi w grę, warto zdecydować się  na męskie bluzy bez kaptura, które są rozpinane na całej długości lub tylko pod szyją. Pod taką bluzę zakładamy biały podkoszulek – to zazwyczaj wystarczy, aby dobrze wyglądać w niezobowiązujących sytuacjach.


Oczywiście eleganckie męskie bluzy bez kaptura nie powinny posiadać żadnych wyraźnych zdobień czy dużych napisów. W tym przypadku warto zdecydować się na proste, klasyczne fasony.


W sklepach Recman znajdziecie takie właśnie bluzy, idealne dla tych panów, którzy lubią styl preppy, casualowy oraz smart casualowy, a którzy jednocześnie cenią sobie klasyczne ubrania, utrzymane w neutralnych kolorach i pozbawione nieestetycznych zdobień.