Inne (15)

  1. Rodzaj kołnierzyka: Klasyczny

Inne dodatki męskie


Jakościowy garnitur, dopasowana koszula, odpowiednio dobrane buty oraz krawat – wszystkie te elementy są równie ważne w kontekście każdej formalnej stylizacji. Nie należy jednak zapominać o innych męskich dodatkach, które powinny idealnie dopełniać nasz strój.


Męskie dodatki do każdej eleganckiej stylizacji


O ważnej roli poszetki, odpowiednio dobranego paska czy stylowego zegarka nikogo nie należy przekonywać. Okazuje się jednak, że istnieją jeszcze inne dodatki, które warto posiadać, aby wyglądać dobrze i czuć się pewnie.


Takim dodatkiem są chociażby okrągłe sznurowadła. Warto mieć kilka par w zapasie, aby móc szybko i bezproblemowo zastąpić zerwane, gdy na przykład jesteśmy w podróży czy w pracy. Trudno się nosi sznurowane buty bez sznurowadeł i lepiej być przygotowanym na każdą okoliczność.


Innym ciekawym dodatkiem są chociażby opaski do koszuli. Zakłada się je na ramię, aby przytrzymały zbyt długi rękaw. Poza tym są bardzo stylowe – panowie ceniący sobie modę vintage czy retro często z nich korzystają, szczególnie w sytuacji, gdy wiadomo, że nie będą zdejmować marynarki.


Równie praktycznym i stylowym dodatkiem są męskie podwiązki do koszuli, dzięki którym jest ona zawsze na swoim miejscu, odpowiednio naciągnięta. Bardzo niedoceniane przez panów, ale wystarczy raz je założyć, aby natychmiast zacząć cenić sobie komfort idealnie układającej się koszuli.


Pozostałe męskie dodatki


Dobrze jest również pamiętać o bardzo praktycznych dodatkach, których brak z pewnością zostanie zauważony wtedy, gdy będziemy ich potrzebować najbardziej. Bawełniane, materiałowe męskie chusteczki do nosa, pokrowce na garnitur czy stylowe parasole mogą się przydać w każdej okazji. Warto mieć kilka z nich w zapasie.


W tej kategorii czekają na was wszystkie wyżej wymienione dodatki.