Oferta współpracy biznesowej - szycie i przeróbki | Recman

OFERTA WSPÓŁPRACY BIZNESOWEJ

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy cenioną polską marką, która cieszy się rosnącym zaufaniem zarówno wśród klientów, jak i specjalistów z branży odzieżowej. Od ponad trzech dekad projektujemy i dostarczamy na rynek odzież męską, będącą odzwierciedleniem ponadczasowej elegancji w nowoczesnym wydaniu. Swój sukces zawdzięczamy nie tylko wieloletniemu doświadczeniu, ale przede wszystkim prawdziwej pasji do kunsztu krawiectwa.

CO OFERUJEMY?

Wizytówką marki są przede wszystkim garnitury męskie – zarówno te o ponadczasowym, klasycznym fasonie, jak i mocno taliowane modele slim fit. W naszym asortymencie nie brakuje również innych elementów męskiej garderoby, takich jak marynarki, koszule, spodnie, swetry, odzież wierzchnia, obuwie czy dodatki. Wiemy, że poza wyglądem niezwykle ważny jest również komfort, dlatego przykładamy ogromną wagę do jakości wykonania i wykończenia odzieży. Koncentrujemy się na klasycznym wzornictwie, stawiamy na sprawdzone, funkcjonalne fasony i dbamy, by ubrania marki Recman szyto z wysokogatunkowych materiałów, z dbałością o najmniejszy detal. Idziemy z duchem czasu i od ponad trzech dekad stale udoskonalamy proces produkcji.

WSPÓŁPRACA B2B

Wierzymy, że moda to nie tylko ubrania. Odzież odzwierciedla przede wszystkim charakter i umożliwia budowanie określonego wizerunku. Indywidualny styl podkreśli personalizacja produktu, którą wykonamy na życzenie klienta, a idealne dopasowanie do sylwetki zapewnią poprawki krawieckie. W ramach współpracy oferujemy również wsparcie profesjonalnego stylisty, który pomoże dopasować produkt do osobistych preferencji.

KONTAKT

b2b@recman.pl

+48 801 403 403

ZAUFALI NAM