Garnitury Recman - Zielona Góra

Gdzie w Zielonej Górze znajdują się salony Recman?


W Zielonej Górze znajdują się dwa salony Recman:


  1. 1. Salon Recman w Centrum Handlowym Tesco przy ul. Energetyków 2.
  2. 2. Salon Recman w Parku Handlowym Auchan przy ul. Stefana Batorego 128.

W asortymencie obu sklepów znajdują się przede wszystkim garnitury, koszule i inne eleganckie męskiej garderoby, jednak nie tylko. Oprócz tego Recman w Zielonej Górze oferuje różnego rodzaju ubrania casualowe – wysokiej jakości swetry, chinosy w różnych kolorach, jeansy, kurtki, T-shirty, koszulki polo a nawet bluzy. Zaopatrzymy się tam także w skórzane, klasyczne obuwie oraz galanterię skórzaną.    


Garnitury i koszule męskie polskiej produkcji


Warto wiedzieć, że Recman to polska marka z 35 letnią tradycją. Przez ten czas firma wyspecjalizowała się w klasycznej modzie męskiej i znacząco rozwinęła sieć salonów w całej Polsce. Dzięki temu, że większość ubrań z metką Recman to produkt lokalny, odznaczają się one bardzo wysoką jakością i starannością wykonania. Kupując garnitur czy inny element garderoby w tym sklepie, możemy liczyć, że będzie to zakup na lata.


Profesjonalna i uczynna obsługa


Klienci obydwu salonów Recman w Zielonej Górze mogą liczyć na profesjonalną poradę przy wyborze garnituru czy koszuli. Wszyscy pracownicy zostali bowiem dokładnie przeszkoleni z zasad klasycznej męskiej elegancji, dzięki czemu służą pomocą w odpowiednim dopasowaniu garnituru czy dobraniu do niego dodatków. Gdyby żaden z dostępnych rozmiarów nie był odpowiedni, na miejscu można skorzystać z usług krawieckich.


Do salonów Recman – czy to w Zielonej Górze, czy w innym mieście – zapraszamy też po odbiór zakupów zrobionych online. Taka opcja wysyłki zawsze jest darmowa.