Garnitury Recman - Zamość

Salon Recman w Zamościu mieści się w galerii handlowej Revia Park przy ulicy Lubelskiej 40, dokładniej na pierwszym piętrze nieopodal wejścia głównego. W asortymencie znajdują się wysokiej jakości garnitury, koszule, marynarki i inne elementy klasycznej, męskiej garderoby. Oprócz tego sklep oferuje różnego rodzaju codzienne ubrania: praktyczne kurtki, ciepłe swetry, klasyczne T-shirty i wiele więcej.


Polska marka z tradycjami


Recman to polska marka odzieżowa istniejąca od 1986 roku. Firma od początku specjalizuje się w odzieży męskiej – zwłaszcza tej eleganckiej, do pracy i na specjalne okazje. Dzięki temu, że duża część kolekcji Recman powstaje w Polsce, firma cieszy się uznaniem wśród klientów, którzy świadomie podchodzą do mody i cenią etykietę Made in Poland.


Kiedy warto odwiedzić salon Recman w Zamościu?


Za każdym razem, gdy czeka nas ważne wydarzenie, jak chociażby ślub, studniówka, czy egzamin – w salonie Recman z łatwością skomponujemy stylizację na każdą z tych okazji. W ofercie nie brakuje też mniej formalnych ubrań, które mogą sprawdzić się podczas kolacji wigilijnej, randki czy imprezy firmowej. Oprócz tego na półkach znajdziemy ubrania typowo codzienne, z których można skomponować stylizacje do pracy czy na spacer. 


Do salonu Recman mogą zajrzeć też panie, które poszukują prezentu dla bliskiego mężczyzny. Czeka tam na nie mnóstwo ciekawych inspiracji: ponadczasowe skórzane portfele, kolorowe poszetki, ciepłe szaliki, a nawet perfumy. Każdy z tych przedmiotów można na miejscu efektownie zapakować na prezent.


W razie, gdyby wybór odpowiedniego produktu sprawiał problem, na miejscu na klientów czeka kompetentna obsługa, która profesjonalnie doradzi w wyborze – czy to garnituru i pasujących do niego dodatków, czy prezentu niespodzianki.