Garnitury Recman - Warszawa

Salony Recman w Warszawie zostały zlokalizowane w popularnych galeriach handlowych ulokowanych po obydwu stronach Wisły. Takie rozmieszczenie na mapie stolicy sprawia, że miłośnicy mody męskiej mogą dotrzeć do nich w szybki i wygodny sposób z każdej części miasta. W warszawskich salonach Recman czeka niezwykle bogata oferta męskich garniturów, eleganckich koszul i dodatków, które pozwolą stworzyć oficjalne, biznesowe i codzienne stylizacje. Zakupy w salonach Recman to doskonały wybór zarówno dla osób, które na co dzień wybierają eleganckie zestawienia, jak i dla tych, którzy chętnie decydują się na nieco mniej formalny styl o charakterze smart casual.


W salonach czeka również specjalna oferta dla tych panów, którzy poszukują stylizacji na wyjątkowe okazje o wysokiej randze – np. ślub, wieczorowe spotkanie lub bankiet. W naszej ofercie znajdują się m.in. koszule z mankietami, spinki, krawaty, muchy, klasyczne garnitury dwuczęściowe oraz garnitury ślubne. W Warszawie modę męską często charakteryzuje jednak także nieco swobodniejszy styl, dlatego w naszych salonach przygotowaliśmy również bardziej casualowe marynarki męskie, spodnie typu chino, klasyczne jeansy, buty, swetry oraz kurtki i płaszcze o zróżnicowanych fasonach.


Sklep z garniturami Recman to miejsce, w którym panowie poszukują doskonale dopasowanych stylizacji, dlatego w każdym salonie swoją radą służą doświadczeni styliści, którzy pomogą skomponować zestawienie odpowiednie na każdą okazję. W naszych salonach istnieje także możliwość odbioru zamówienia złożonego online na naszej stronie.


Gdzie znajdują się salony Recman w Warszawie?


Salon Recman w Galerii Bemowo przy ulicy Powstańców Śląskich 126 jest zlokalizowany w jej centralnej części. Do Centrum dojeżdża komunikacja miejska linii 112, 122, 167, 171, 184, 28, 35, 71, a właściciele aut mają do dyspozycji parking przed obiektem oraz parking poziomowy.


Salon Recman w Wola Park znajduje się w Centrum Handlowym zlokalizowanym przy ul. Górczewskiej 124 - jednej z największych i najbardziej ruchliwych ulic w Warszawie. Salon ulokowany został na poziomie 0 tuż obok ruchomych schodów prowadzących na poziom 1. Przed CH Wola Park znajdują się przystanki autobusowe linii 109, 154, 171, 190, 523 i tramwajowe linii 10, 26 i 28, a zmotoryzowani mogą skorzystać z dużego, kilkupoziomowego parkingu.


Salon Recman w Centrum Łopuszańska 22 (Modo) znajduje się nieopodal Lotniska Okęcie, tuż obok trzech dużych arterii wylotowych z Warszawy. Salon zajmuje lokal A03.


Salon Recman w Galerii Młociny znajduje się w pobliżu stacji metra M1 Młociny oraz zajezdni tramwajowo-autobusowej położonej tuż przy wyjściu ze stacji. Dokładny adres galerii to ul. Zgrupowania AK "Kampinos" 15. Sklepu należy szukać na pierwszym piętrze nieopodal salonu Primark.


Po prawej stronie Wisły znajdują się trzy salony Recman - w Centrum Handlowym Gocław przy ulicy Fieldorfa 41, Galerii Północnej przy ul. Światowida 17 oraz w Centrum Handlowym M1 przy ul. Piłsudskiego 1 w podwarszawskich Markach.


Zapraszamy!