Salony Recman – Szczecinek

Salon Recman w Szczecinku mieści się na terenie Galerii Aria przy ulicy Bohaterów Warszawy 31, nieopodal skrzyżowania ulic Jana Pawła II i Parkowej. W ofercie sklepu znajdują się najwyższej jakości garnitury, koszule oraz eleganckie obuwie i dodatki do klasycznych, męskich stylizacji. Recman w Szczecinku to jednak nie tylko garnitury – oprócz tego na półkach czekają swetry, bluzy, t-shirty, kurtki i inne casualowe ubrania. Innymi słowy – znajdziesz tam strój praktycznie na każdą okazję – nie tylko wesele, studniówkę i chrzciny, ale także do na randkę, rodzinne przyjęcie czy wakacyjny wyjazd.


Co warto wiedzieć o marce Recman?


Recman to polski producent odzieży męskiej z ponad 35 letnią tradycją. Praktycznie od momentu powstania w 1986 roku firma specjalizuje się w eleganckiej odzieży męskiej. Wzrost popytu i rozpoznawalności marki sprawił, że firma podjęła decyzję o rozbudowie sieci salonów. Obecnie w całej Polsce znajduje się kilkadziesiąt sklepów marki Recman – w tym jeden w Szczecinku. Zakupy można też robić online na stronie Recman.pl


Kiedy warto odwiedzić salon Recman w Szczecinku


W związku z tym, że w ofercie marki Recman znajdują się zarówno eleganckie, jak i casualowe ubrania, każda okazja jest dobra, aby odwiedzić salon i odświeżyć swoją szafę. Specjalizacją Recman pozostają jednak garnitury, dlatego zapraszamy do nas przede wszystkim panów, którzy poszukują stroju na specjalną okazję. Pomożemy w wyborze garnituru na własny ślub, wesele kolegi czy studniówkę. Dobierzemy też pasujące do niego dodatki, tak aby stylizacja była kompletna.


Z wizyty w salonie Recman mogą być zadowolone też panie, które poszukują upominku dla ukochanego mężczyzny. Czeka tu na nie wiele ciekawych inspiracji, w tym także zestawy i karty prezentowe.