Salony Recman – Świebodzin

RRecman w Świebodzinie znajduje się na terenie galerii handlowej Hosso, przy ulicy Słowiańskiej 1. W ofercie sklepu znajdziemy garnitury, koszule, krawaty, eleganckie obuwie, czyli wszystko czego trzeba do stworzenia eleganckiej stylizacji garniturowej. Oprócz tego na półkach czekają ubrania typowo casualowe – swetry, bluzy, jeansy, T-shirty i kurtki – na każdą porę roku i na każdą okazję.


Co należy wiedzieć o marce Recman?


Recman istnieje nieprzerwanie od ponad 35 lat i od początku jest wyłącznie polską firmą. Już w pierwszych latach działalności marka wyspecjalizowała się w szyciu garniturów i innych eleganckich ubrań, które po dziś dzień są jej wizytówką. Z rok na rok kolekcje stają się coraz bardziej rozbudowane i nie brakuje w nich elementów typowo casualowych. Recman może się pochwalić nie tylko nowoczesnym parkiem maszynowym, ale także rozbudowaną siecią salonów w całej Polsce.


Kiedy warto odwiedzić salon Recman w Świebodzinie?


Każdy pretekst jest dobry, aby zobaczyć, co nowego pojawiło się na półkach salonu Recman. Szczególnie zapraszamy jednak przyszłych Panów Młodych, ich świadków i maturzystów. To właśnie z tych okazji najczęściej kupujemy w końcu nowy garnitur. Tymczasem w salonie Recman w Świebodzinie czekają na Was nie tylko najwyższej klasy produkty, ale także skłonna do pomocy obsługa, która profesjonalnie doradzi w wyborze.


Z wizyty w salonie zadowolone mogą być też panie, które poszukują prezentu dla bliskiego mężczyzny. Czeka tu na nie wiele inspiracji oraz niepowtarzalne zestawy prezentowe, które świetnie sprawdzają się w roli upominku na każdą okazję. Oferujemy też karty upominkowe – to idealne rozwiązanie dla niezdecydowanych.