Salon Recman – Sokołów Podlaski

Salon Recman w Sokołowie Podlaskim znajduje się w galerii handlowej Best przy ul. Długiej 22. W ofercie czekają najwyższej jakości garnitury, koszule oraz rozmaite dodatki, które pozwolą skompletować perfekcyjną stylizację na wyjątkowe okazje. Jednak Recman w Sokołowie Podlaskim to nie tylko garnitury. Na kolekcje marki składają się także typowo casualowe ubrania jak bluzy, chinosy czy kurtki.


Co warto wiedzieć o marce Recman?


Firma Recman pojawiła się na rynku w 1986 roku, a następnie szybko wyspecjalizowała w szyciu klasycznych, męskich garniturów. Wyróżniają się one dopracowanymi w każdym calu krojami i wysoką jakością, dzięki czemu Recman jest dziś marką rozpoznawalną w całym kraju. Część produkcji wciąż odbywa się jednak na Podlasiu – kupując produkty Recman, wybierasz zatem lokalny produkt.


Oferta dopasowana do Twoich potrzeb


Mając na uwadze zmieniające się potrzeby klientów, w ofercie znajdują się nie tylko garnitury, ale również ubrania w casualowym stylu. Swetry czy koszulki marki Recman są projektowane z równie dużą starannością, co eleganckie koszule i marynarki. Dzięki temu doskonale prezentują się na sylwetce i są bardzo wytrzymałe.


W salonie Recman w Sokołowie Podlaskim poza zakupami stacjonarnymi możesz odebrać zamówienie złożone przez Internet. Jeśli okaże się, że zamówiony garnitur wymaga drobnej przeróbki, nie musisz się tym martwić. Każdy z naszych salonów oferuje poprawki krawieckie. W niektórych można ponadto wypożyczyć garnitur na specjalną okazję.