Recman - Skierniewice

Salon Recman w Skierniewicach znajduje się w samym centrum miasta, czyli w Rynku pod numerem 10. Na klientów czekają tam przede wszystkim najlepszej jakości garnitury polskiej produkcji oraz koszule, krawaty, poszetki, eleganckie obuwie – innymi słowy wszystko, czego trzeba do stworzenia klasycznej stylizacji na wyjątkową okazję.


Warto dodać, że w ofercie sklepu Recman znajdziemy też ubrania typowo casualowe – chinosy w różnych kolorach, klasyczne T-shirty i koszulki polo, kurtki czy swetry. Do salonu zapraszamy zatem wszystkich mężczyzn – nie tylko tych, którzy poszukują garnituru do pracy lub na jakąś ważną uroczystość.


Co warto wiedzieć o marce Recman?


Recman to polska marka z 35-letnią tradycją. Firma od początku specjalizuje się w modzie męskiej i eleganckiej galanterii skórzanej.  W jej ofercie znajdziemy najwyższej klasy, polskie produkty, które nie dość, że doskonale prezentują się na sylwetce, to są też bardzo trwałe, dzięki czemu powinny  służyć klientom zdecydowanie więcej niż jeden sezon.


Obecnie Recman może się pochwalić wieloma salonami w całej Polsce. Zakupy można również robić online za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, a następie odebrać je w salonie stacjonarnym lub zamówić dostawę prosto pod drzwi.


Salon Recman w Skierniewicach – godziny otwarcia, usługi, asortyment


Salon Recman w Skierniewicach od poniedziałku do piątku jest otwarty w godzinach 10:00-18:00, a w soboty 9:00-14:00. W ofercie salonu dominują garnitury na różne okazje oraz pasujące do nich dodatki. Oprócz tego Recman oferuje ubrania casualowe do noszenia na co dzień w klasycznym, ponadczasowym stylu.


Klienci, którym trudno jest znaleźć odpowiedni rozmiar garnituru, mogą skorzystać na miejscu z poprawek krawieckich.