Recman - Siedlce

Salon Recman w Siedlcach znajduje się w Galerii Siedlce – dokładniej na parterze. W ofercie sklepu znajdziemy przede wszystkim garnitury męskie, ale nie tylko. Na kolekcje Recman składają się również typowo casualowe ubrania, czyli swetry, spodnie chino, jeansy, t-shirty, kurtki itd. Zapraszamy zatem nie tylko miłośników klasycznej, męskiej elegancji, ale także panów, którzy na co dzień nie noszą garniturów.


Recman to polska marka z ponad 30-letnią tradycją. Dokładamy wszelkich starań, aby ubrania z naszą metką wyróżniały się jak najwyższą jakością i odpowiadały coraz wyższym oczekiwaniom klientów. Do produkcji wybieramy jedynie sprawdzone materiały, które są jednocześnie komfortowe i efektowne.


W jakich sytuacjach warto odwiedzić salon Recman? Czy to w Siedlcach czy w innym mieście. Na pewno, gdy czeka nas ważne wydarzenie: ślub, studniówka czy komunia dziecka. W Recman bez problemu znajdziesz garnitur odpowiedni na każdą z tych okazji. Tak naprawdę warto jednak do nas zajrzeć za każdym razem, gdy zauważysz, że twoja szafa domaga się uzupełnienia o jakiś nowy element. Znajdziesz u nas eleganckie koszule, szeroki wybór marynarek, najwyższej jakości swetry, różnego rodzaju spodnie i t-shirty. Oferujemy też skórzane obuwie i dodatki na różne okazje.


Do salonów Recman zapraszamy też panie, które poszukują prezentu dla bliskiego mężczyzny. U nas z pewnością znajdziecie coś, co przyda się tacie, bratu, mężowi czy chłopakowi. Może to być ciepły sweter, koszula albo niezawodny portfel. Propozycji jest wiele. W sezonie przedświątecznym możecie dodatkowo liczyć na elegancko zapakowane zestawy w atrakcyjnych cenach.


Zapraszamy zatem do salonu Recman w Siedlcach wszystkich miłośników mody męskiej. Przypominamy, że sklep mieści się w Galerii Siedlce przy ulicy Józefa Piłsudzkiego 74.