Salon Recman w Rybniku został zlokalizowany w samym jego sercu, co gwarantuje łatwy i komfortowy dojazd z właściwie każdej części miasta.Tak dogodna lokalizacja sprawia także, że miłośnicy mody męskiej mogą trafić tu nie tylko podczas zaplanowanych zakupów, ale również wtedy, gdy wybierają się na spacer w centrum. W naszej bogatej ofercie dedykowanej panom, którzy cenią sobie elegancję w zarówno klasycznym, jak i nowoczesnym wydaniu, przygotowaliśmy garnitury męskie w najróżniejszych wzorach i fasonach. Salon Recman to jednak nie tylko sklep z garniturami, bowiem w naszej ofercie czekają także gustowne dodatki oraz elegancka moda męska dla panów, którzy na co dzień wybierają nieco mniej formalne stylizacje.

W naszym salonie czekają klasyczne garnitury, a także koszule męskie, marynarki, spodnie wizytowe i obuwie w najmodniejszych fasonach. Miłośnicy mody męskiej w smart casualowym stylu znajdą również swetry, które świetnie prezentują się w zestawieniu z koszulą, sportowe marynarki, a także kurtki i płaszcze. W naszej ofercie przygotowaliśmy także niezwykle gustowne akcesoria i dodatki, które doskonale uzupełnią każdą męską garderobę.

Klienci salonu Recman mogą liczyć także na pomoc ze strony profesjonalnej obsługi, która służy doświadczeniem zarówno podczas wybierania biznesowych stylizacji, jak i zestawień na specjalne okazje – np. garniturów ślubnych. W Rybniku istnieje także możliwość odbioru zamówień złożonych drogą online na naszej stronie internetowej.

Gdzie znajduje się salon Recman w Rybniku?

Salon Recman w Rybniku znajduje się przy ul. Jana III Sobieskiego 13, nieopodal placu Kościelnego i pasażu Art Cafe. Dojazd do centrum miasta, gdzie zlokalizowany został nasz salon, jest możliwy, dzięki kursującej tutaj komunikacji miejskiej, a zmotoryzowani mogą skorzystać z Parkingu nr 4 przy ul. Cmentarnej.