Sklep Recman w Radomiu znajduje się w Centrum Handlowym M1 na ulicy Józefa Grzecznarowskiego 28, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 12. Dostać się do tej radomskiej galerii handlowej można autobusem (linie 11, 19 oraz 21), a także samochodem. Na zmotoryzowanych czeka ogromny parking zlokalizowany tuż pod M1.


Salon Recman Radom – garnitury i koszule dla mężczyzn


Co można znaleźć w salonie Recman zlokalizowanym w Centrum Handlowym M1 w Radomiu? Garnitury, koszule, spodnie, marynarki – to przede wszystkim. Recman znany jest z bardzo dużego wyboru eleganckich, męskich ubrań na każdą okazję. W praktyce oznacza to, że w naszych sklepach można znaleźć dobrej jakości garnitur na ślub, wesele lub przyjęcie, jak i mniej formalny ubiór, przeznaczony chociażby do pracy, na zajęcia czy na egzamin.


Poza tym jeżeli komuś zależy na samodzielnym skompletowaniu własnej garderoby, to również doskonale trafił. Oferta Recmana obejmuje swoim zakresem w zasadzie wszystkie rodzaje klasycznych, męskich ubrań poza tymi najbardziej formalnymi, takimi jak smoking czy frak. Marynarki, swetry, koszule, spodnie oraz buty, a do tego konieczne dodatki – muchy, krawaty, galanteria skórzana, poszetki, szelki itp. W sklepach Recman można też znaleźć doskonałe płaszcze i kurtki na jesień i zimę, więc jest w czym wybierać.


Recman to także możliwość uzyskania profesjonalnej porady modowej na miejscu, w sklepie – nasi specjaliści chętnie dzielą się swoją wiedzą z naszymi klientami. Dajemy również możliwość wykonania krawieckich przeróbek na ubraniach zakupionych w naszych sklepach. Co więcej, jeżeli ktoś chce odebrać ubranie zakupione przez internet w sklepie stacjonarnym Recman w Radomiu, to również może to zrobić.


Dlatego jeżeli jesteś z Radomia lub okolic i poszukujesz dobrej jakości garnituru na każdą okazję, zapraszamy do salonu Recman znajdującego się w Centrum Handlowym M1!