Recman - Płońsk

Recman w Płońsku mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 61, a więc w centrum miasta, niecały kilometr od rynku. W ofercie znajdują się przede wszystkim garnitury, ale nie tylko. Recman oferuje również koszule, eleganckie płaszcze, krawaty, muchy, spinki, obuwie – innymi wszystko, czego trzeba, aby stworzyć elegancką stylizację na ślub, studniówkę czy do pracy. W ofercie sklepu znajdują się także elementy mody casualowej: chinosy w wielu kolorach, różnego rodzaju marynarki, koszulki, swetry, kurtki oraz casualowe obuwie. Asortyment sklepu Recman w Płońsku jest zatem bardzo szeroki – każdy mężczyzna – zarówno młodszy, jak i starszy, powinien znaleźć tu coś dla siebie.


Zarówno garnitury, jak i pozostałe ubrania i obuwie z oferty Recman są projektowane i szyte w Polsce. Historia marki sięga 1986 roku, kiedy ruszyła produkcja pierwszych garniturów z metką Recman. Od początku swojego istnienia firma dokłada wszelkich starań, aby oferować swoim klientom najwyższej jakości produkty wykończone w najmniejszym detalu.


Obecnie sklepy Recman znajdują się w wielu miastach w Polsce, w tym także w Płońsku. Na miejscu czeka na ciebie nie tylko szeroki asortyment ubrań męskich, ale także profesjonalna obsługa, która pomoże w doborze garnituru i pasujących do niego dodatków. W ofercie są również drobne przeróbki krawieckie. Jeżeli okaże się więc, że żadne z dostępnych spodni nie pasują, będzie można je bez problemu dopasować do sylwetki.


W salonie Recman w Płońsku można również odbierać zamówienia złożone online oraz zwracać paczki. Zapraszamy zatem do zakupów – zarówno stacjonarnie, jak i online.